SertaGE kullanıcısının son içeriği

1. SertaGE

Satış Mi Note 10 Lite - Nebula Purple - 128 GB - TR Garantili

Xiaomi Mi Note 10 Lite - Nebula Purple - 6 GB Ram - 128 GB Rom - 10 Ay Daha Xiaomi Türkiye Garantili 16.06.2020 Tarihinde hepsiburada.com üzerinden satın alınmış olup 10 ay daha garantisi devam etmektedir. Tüm kutu içeriği (Şarj kablosu, şarj adaptörü, sim kart iğnesi, tüm kitapçıkları...
  2. SertaGE

Yardım Instagram hikaye sorunu

Nasıl bir hata alıyorsunuz? Ekran görüntüsü var mı?
  3. SertaGE

Rom CrDroid 7.8 Beta - Mi9T(Davinci) [Android 11]

Daha önce Pixel Experience'te yaşandığında bir çözümü yoktu. Yeni sürümün çıkmasını beklemek zorunda kalmıştık. Şimdilik mecburen MIUI Eu'ya geçtim yeni sürümü gelene kadar bekleyeceğim mecburen. Hiç olmadık anlarda bu şekilde kapanması çok nahoş bir durum.
  4. SertaGE

Rom CrDroid 7.8 Beta - Mi9T(Davinci) [Android 11]

Rom kesinlikle benim de kullandığım romlar içerisinde en akıcı olanı. Batarya performansı da oldukça iyi seviyede. Ancak şu anki son sürümde daha önce pixel experience romda olan belli bir süre cihaz kullanılmadığında (gece uyurken örneğin) cihaz tamamen kapanıyor. Bu sabah kendi kendime şansa...
  5. SertaGE

MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

Bu sürümde Amazon mobil uygulamasında sorun yaşayan var mı? Biraz önce temiz flash ile yeni sürüme geçtim ancak Amazon Mobil uygulamasında hesabıma login olmak istediğimde uygulama "İnternet Bağlantınızı Kontrol Edin" şeklinde uyarı veriyor. Edit: Adaway yüzündenmiş. Whitelist'e *amazon*...
  6. SertaGE

Yardım Rom Flash Sonrası Recovery

Şu an telefonu ters tutup sallarken romu flashlayıp aynı anda tek ayak üstünde dur deseniz yapabilirim :) Deniyorum bakalım.
  7. SertaGE

Aynen öyle. Mi Flash tool ile stock roma döndüğümde cihaz boot oluyor ve açılıyor. Akabinde tekrar custom recovery yüklüyorum (bu arada hem TWRP hem Orangefox denedim) ve custom rom flashlıyorum ve sonuç yine aynı. Yaklaşık 4 buçuk saattir aynı döngüde takıldım kaldım.
  8. SertaGE

Bu son format data zaten şart bir işlem değil, ancak evet denemelerim içerisinde bunu da yaptım çok defa.
  9. SertaGE

Yazdıklarımı tam okumadınız sanırım.
  10. SertaGE

Uzun süredir sorunsuz bir şekilde pixel experience plus sürümünü kullanıyordum. Bugün biraz değişiklik yapmak istedim ve MIUI / AOSP romlar indirdim. Yeni romları flashlama öncesi format data > reboot recovery > 4 wipe akabinde rom dosyalarını cihaza aktarıp romları kurmayı deniyorum. Ancak...
  11. SertaGE

MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

Selamlar herkese, Uzun süredir Pixel Experience kullanıyordum, biraz değişiklik olması için 20.11.18 sürümünü yükleyeceğim. Android 11'e geçildiğinde Magisk için bir de MagiskR yüklemesi gerekiyordu. Bu hala geçerli mi? Geçerliyse ilk mesajdaki MagiskR linki ölmüş o yüzden soruyorum.
  12. SertaGE

Rom [By Greeshan] [ Mi 9T/Redmi K20] MIUI 12 Global Stabil 12.0.5.0 V2 [Android 10]

Bahsettiğiniz 7 saat içerisindeki kullanım şeklinizi özetleyebilir misiniz? 7 saat gayet iyi bir süre çünkü. Bir de romun akıcılığı ne durumda?
  13. SertaGE

Tema Saat+hava+adım sayar+müzik çalar widgeti

Pixel Experience bir AOSP rom ve herhangi bir tema değişimi özelliği yok yani. Zaten bu yüzden bu widget'ı kullanmanın bir yolu var mı diye sormak istemiştim.
  14. SertaGE

Yardım Wifi bağlanmama sorunu

Cihazınızda hangi yazılım sürümü var, root var mı, herhangi bir VPN veya adaway gibi reklam engelleyici var mı?
  15. SertaGE

Tema Saat+hava+adım sayar+müzik çalar widgeti

Evet Pixel Experience kullanıyorum, magisk de var.
Üst Alt