sers023 kullanıcısının son içeriği

1. S

Haber Tüm modellere şebeke işlemi çıkmış

S.a sevgili xiaomi kullanıcı arkadaşlar garip ama herçek şu anda mi 8 mi 9 mi mix 3 e kadar imei atabiliyorlar ama sır gibi saklanıyor yakında bütün xiaomi modellerine işlem olacak inşallah forum adminleri bu konu da yardımcı olurlar. Mi8 mi9 2.hat ta atılabiliyor ama nasıl ne şekilde...
  2. S

Yardım mi 6 root yaptım cihaz mi de kalıyor

O zamanda unlocked ya cihaz bootloader kilitlenmez mi hocam.
  3. S

Yardım mi 6 root yaptım cihaz mi de kalıyor

s.a twrp kurdum supersu yükledim cihaz açılışta mi de kalıyor içindekiler silinmöeden nasıl cihazı açabişlirim
  4. S

Yardım modemst1, modemst2, fsg.bin dosyaları lazım

denedim ustam olmadı test poin ile yükledim yok
  5. S

hangi romu atsam düzelir
  6. S

wifi side açılmıyor onu nasıl aça biliriz
  7. S

şu anda ne yapmam lazım zenex ustam bu cihaz çöp mü hiç bir şekilde hesabı bilmiyoruz
  8. S

BU yöntemi denedinizmi ustam bahsetigim yöntemi
  9. S

yollama kardeş al dosyanı güle güle kullan ne kibirli ne kıymetli ettin kendini yardımlaşmak yardıme tmek bu degil sende olanı kıymetlendirmek degildir allahtan nefes almak vermek senin elinde degil yoksa onuda vermezdin allah yolunu açıketsin kardeş kendine iyi bak
  10. S

güvenmekle ne alakası varki onu anlamadım abim ben para istemiyom telefonunuzu yolayın içinden doosya alayımda demiyorum yani bu dosya birisinde mevcutsa hem benim işimi görür hemde bu saaten sonra diger bu sorunla ugraşanların işini görürür vermek istemiyorsan sorun degil abim illaki o...
  11. S

şimdi şöyle söyliyim abim bu sorunu ben 1 aydır ugraşıyorum girmedigim site forum sayfası kalmadı ve cevabıda yok herkes aynı şeryden bahsediyor mi unlock tooldan hesap girmeden imkansız ama ben ugraştım 80 dolara program aldım ve bu modem bloklarını saglam modem dosyalarını yazdırabilirsem...
  12. S

cihaza rom yüklüyorum ama cihazda ne imei geliyor nede wifi açılıyor demeki bu dosyalar rom ların içinde yok ancak cihazın beynindeki bloklarda saklı ve cihazı sısıfrlama durmunda direkmen siliyor kendini imha ediyor tekrara yazdırmak içinde cihazın mi hesabını bilmeden unlock toola unlock...
  13. S

haklısın ama edl moddan bu istedigim dosyaları degiştirme yöntemi buldum boot kilidi açmadan bu dosayalara ulaştım ama bende saglam dosyalar olmadıgı için dosyayı yazdırıp deneyemiyorum diger mi 6 ları çoktan yaptım gitti unlock tooldan cihazın kilitli oldugu hesapları girirp boot kilidini...
  14. S

modemst1, modemst2, fsg.bin dosyaları lazım eger bu dosyaları yedekleyip bana ulaştırabilecek arkadaşlar varsa imei atılmış mi6 lar sıfırlanınca mei null ve wifi açılmama sorununu haletmeye ve çözüme ulaştırmaya çalışacagım
  15. S

Soru mi 6 unlock edecem içindeki hesabı nasıl ögrenebilirm

cihazımı bul kapalı unlock etmek istedigimde telefondaki hesap i,le birbirine uymadıgının hatasını alıyortum halbuki adım gibi eöminim en son kulandıgım adresim buydu
Üst Alt