serothelastt kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Mi 11t pro mikrofon sorunu

Mikrofonun değişmesi lazım hocam başka çözümü yoktur çok bişey tutmaz bulduğun yere bağlı oda 200-300 gibi bişey tutar en fazla sanırım
  2. S

Yardım Mi 11 ultra direnç ile kayıt

Takılan direnç değeriyle alakalı hocam o durum 33k direnç takıldiysa o sorun oluyo direnç değerinin 47k olması gerekiyor
  3. S

Soru Mi 11 Ultra Kulaklık Ses Performansından Memnun Musunuz?

Bende kullanıyorum 5.6aydir hocam dediğiniz gibi normal hoparlörü çok iyi kullakliklada gün için de çok kullanıyorum herhangi bi sorun yaşamadım gayet güzel ve net ses alıyorum
  4. S

Yardım mi11 ultra IMEI yardım..?

Isıyı doğru ayarladiktan sonra ikisindede bi sorun olmaz ama 33k dirençde kablosuz şarj ve ters şarj çasilmiyor onu denedin mi bende yaptım 33k taktık ilk başta dediklerimde sorun oldu 47k direnç taktığımızda hiç bi sorun kalmadi
  5. S

Yardım Mi 11 Ultra Ters Sarj Sorunu

Telefon işiyle kendimde uğraşıyorum.Biraz önemli bi iş olduğu için telefon tamiri yapan teknik servis arkadaşım var onunla beraber kendimiz yaptık Aydın'a yakınsan yardımcı olmaya çalışırım
  6. S

Vardı kablosuz şarj ve ters şarj çalışmıyo 33k direnç takıldığında evet kullandığım cihaz mi 11 ultra
  7. S

Sorun sadece ters şarj olmaması değil ki kablosuz şarjda almıyor telefon varken öle bi özellik niye kullanilmasın ki
  8. S

Atılan direnç değeriyle alakalı bendede aynı sorun oldu direnci değiştirdik sorun düzeldi
  9. S

Yardım Mi 11 Ultra Banka Erişim Sorunu

Arka ekranı kapattığında sorunun düzelmesi lazım bendede aynı sorun vardı para transferi yapıcağın zaman kapattığımda herhangi bir sorun olmuyo
Üst Alt