Serkanz kullanıcısının son içeriği

1. S

Mod QuantumKernel [Begonia][R-OSS]

performans sürümü olan baya etkili kullanıyorum biliyorum. 1 saat ekstra ekran süresi peşinde koşmayanlar için tavsiye ederim
  2. S

Rom [RN8Pro][OFFICIAL][begonia][Android 12.1] crDroid v8.x (Güncel Sürümler Eklenecektir)

hayir pixel experience . 1660549939 performans kerneli kullaniyorum pil umrumda degil yinede 1 gün atıyor.
  3. S

Rom [RN8Pro][OFFICIAL][begonia][Android 12.1] crDroid v8.x (Güncel Sürümler Eklenecektir)

crdroid kullanan biri olarak pek ısınamadım, genel bi tutukluluk vardı sistemde sanki şimdi nasıldır bilemiyorum ama umrumda da degil, quantum kernelli (dtc sürümü) pixel experince ile mutluyum fazlasıyla. herkese de öneririm.
  4. S

Yardım Anakart ve altboard degisimi

bütünleşik olmalı bileşenler. senin anakartın sıfır mı oluyor.?
  5. S

Rom Redmi Note 8 Pro - OctaviOS v2.9 Android 11 (Şiddetle Tavsiye)

Android 12 yeni yeni çıktı sonuçta, en son hotspot sorunu vardı belki duzelmiştir bu arada hocam yaş kaç profilden yaş kemale ermiş gibi duruyor. bu işlerle uğraşan bu yaşlarda insan pek bulunmuyor malum :)
  6. S

Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

şeması varsa bence her telefona uygulanır. ama ne kadar mantıklı cihaza müdahale etmek orası tartışılır.
  7. S

ne alaka? note 10 pro da rsa var ama repair oluyor. x3 pronun eng romu geç paylaşıldı biraz sürmesi normal repairin. kimsenin rsa ı kırdıgı yok öyle bi çabasıda yok.
  8. S

Yardım Poco X3 NFC Dokunmatik Sorunu

ghost yazılımsal değil donanımsal bir sorun diye düşünüyorum. note 8 de ekran değiştirilerek çözülüyordu.
  9. S

Soru Aosp rom gerçekten fark ediyormu

evet kullanmadığınız belli. çoğu rom fazlasıyla özelleştirme içermekte. pixel gibi romlar ise minimal rom arayanlara göre.
  10. S

dün atılmaya başlandı.Ama herhangi bir guncelleme veya farklı rom atıldığında işlem gerekiyor. o konularda detay bulamadım. 1633509994 işlemden kastım modem dosyasını fastboottan flashlamak.
  11. S

Soru k40 gaming dimming problem

olurda tutulmadı diye şuan sallayanı yok. 1633087464 rsa yok diye biliyorum
  12. S

Soru Poco X3 GT IMEI Repair yapılacak mı?

bazı toollar buna destek verdiğini söylüyor ne kadar doğru bilmiyorum. poco bunu neden x3 proya göre pahalıya satar çözemedim. tamam kamerası daha iyi ama işlemci her ne kadar 860dan geri kalmasada daha ucuz.
  13. S

Rom Lite_mod_begonia_V12.5.RGGIDXM

bu romu denemek için kurdum miui tabanını sevenler için diyebilirim ki en iyi seçenek. sıfır kasma ve animasyonlar yag gibi. eh tabi bi aosp değil ama miui sevenler için en iyi seçenek.
Üst Alt