serkanulucay kullanıcısının son içeriği

1. serkanulucay

Soru Mi 9T Pro gelmeyen güncelleme!

Geldi de ne oldu. Kameradan galeriye geçiş sorunu olduğundan telefonu ingilizce olarak kullanıyorum. Herşeyi düzelttikten sonra yayınlamaları daha iyi. Çok bir şey kaybetmediniz. 1578826533 Uygulamaların android Q ile uyumlu değilse böyle şeylerle karşılaşmak doğal. Kullandığım uygulamalar...
  2. serkanulucay

Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

Bu da benim telefon. Stock rom MIUI 11. Nasıl performans? Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
  3. serkanulucay

Gcam [Mi9t Pro/K20 Pro][AUX][TÜRKÇE] Google Kamera 7.2.010

Gcamdekinde keskinlik ayarını yumuşatmış olabilirim. Evet üstteki stock. Ayarlarla keşfediyorum :) Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
  4. serkanulucay

Tamamdır. Çok teşekkür ederim [emoji2] Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
  5. serkanulucay

Teşekkür ederim. Gece modu için 1. mi (stock) yoksa 2.yi mi kullanayım? Biri stock diğeri gcam? Lens blur ve normal kamera kesinlikle gcam olacak zaten. Fikir alıyorum [emoji2] Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
  6. serkanulucay

Çok çok iyi oldu [emoji2] Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
  7. serkanulucay

Tamam kurdum oldu. Hay çok yaşa! [emoji4] Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
  8. serkanulucay

Bak mesela bu tuşla düzenleyebiliyoruz stock kamerada Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
  9. serkanulucay

Tamam işte o menüde arkaplandaki blur düzeyini değiştiren kısım yok [emoji2] onu diyorum. Stock kamerada var. Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
  10. serkanulucay

Sanırım ben o kısmı bulamadım. Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
  11. serkanulucay

Arka plan blurlaştı ancak blurlaşma miktarını sonradan ayarlayabiliyorduk stock kamera. Bunda yapamıyoruz sanırım? Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
  12. serkanulucay

Raw kapattım yine olmadı [emoji2] portreyi stockta çekmeyi istemiyorum. Bir de gcam timelapse yada slow motion desteklemiyor sanırım. Çöküyor program. Ben mi hatalı yapıyorum? Açıp kapamam gereken ayar var mı? Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
  13. serkanulucay

Stock kameradan daha iyi yalnız [emoji1303] Portre modu çekimlerde sonradan düzenleme yapabilirken bu bu gcamde google fotoğraflar ekteki uyarıyı veriyor. Zaten portre editlemesine basamıyorum yukarıdaki. Çözümü bilen var mıdır? Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
  14. serkanulucay

Gcam Mi 9T Pro Gcam Öneri

Teşekkür ederim dostum Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
  15. serkanulucay

Yardım mi 9T Pro ekran kirildı

Resmi distribütör evofone. Ona başvurun temin edilir. Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Üst Alt