serkantekin76 kullanıcısının son içeriği

1. serkantekin76

Soru Eu Stabil mi? Yoka global mi?

teşekkür ederim.benim için önemli olan OIS sorununu yaşamamak.Bazı EU romlarda maalesef OIS çalışmıyormuş 1648310165 mıuı downloader den indirsem nasıl olur
  2. serkantekin76

teşekkürler hocam,peki OIS sorunu vs yaşar mıyım sizce?
  3. serkantekin76

Peki rom linki gönderebilir misiniz hocam size zahmet hangisi daha sağlıklı olur 1648309209 https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-10t-pro-apollo-endonezya-kararli-rom-v12-5-4-0-rjdidxm-indirme-baglantilari.123635/ bu link üzer,nden fastboot indirecektim fakat fastboot baglantı linki yok
  4. serkantekin76

Peki önerebileceğiniz bir rom var mı twrp ile ugrasmadan fastboot rom seklınde olan. Bu arada eu romda Mi10T oıs i çalıstırmıyor diye birşey söylediler,sizce böyle birşey olabilir mi
  5. serkantekin76

Su an ki sürümü değiştirmeli miyim peki sizce?
  6. serkantekin76

Merhaba kullandığım rom resimde mevcuttur.Ben batarya ve performans açısından eu stabil rom arıyorum.Sizce hangisi yüklü olmalı Mi10T Pro'da
  7. serkantekin76

Rom Mi 10T - Mi 10 T PRO -K30S ULTRA Xiaomi.eu 12.5.1.0 Stable

Logoda kaldıgında direk format data yapıyorum hocam sorun çözülüyor,teşekkür ederm yine de:)
  8. serkantekin76

Benım ici N twrp önemsiz o nedenle direk twrp kurmadan yüklemek istiyorum hocam
  9. serkantekin76

Fasboot indirme linki var mı? twrp olmadan direk pc den yüklemek için
  10. serkantekin76

Soru Mi10T Romunu Nasıl Yükleyeceğim

Merhaba herkese,resimdeki gibi rom indirdim fakat kurulum hakkında bazı kararsızlığım var.Romun doğru kurulum adımlarının nasıl olduğu ile alakalı bilgi paylaşır mısınız. 1643115143
  11. serkantekin76

Yardım Mi10T Rom Yükleme

Teşekkür ederim forumda buldum cevabını
  12. serkantekin76

Yardım Mi10T Rom Yükleme

Mi Flash ile rom yüklemeye çalısıyorum fakat CRC failed uyarısı alıyorum daha önce de bu romu yükledim fakat bu sorunla karşılaşmamıştım.
  13. serkantekin76

Soru Mİ10T Uyumlu VR

Evet öyle cakat ben uyumlu ve kaliteli bir vr bulamadım maalesef,seçeneklere her daim açığım:)
  14. serkantekin76

Soru Mİ10T Uyumlu VR

Merhaba herkese,xiaomi uyumlu vr gözlük var mı özellikle mi10t için uyumlu olması ideal olur.Ben araştırdım fakat herhangi birşey bulamadım.Şimdiden teşekkürler
Üst Alt