serkanpol87 kullanıcısının son içeriği

1. S

Rom PixelExperience - OFFICIAL | Android 13.

Bu romu da denemiştim.Fakat android 11 sonrası yüklediğim bütün aosp tabanlı romlarda performans düşük.Özellikle uygulama açılışları uzun sürüyor ve uygulama geçişleri takılma sorunu yaşatıyor.Üzgünüm ama mi8 lite telefonlarımız artık eskidi.Esasında donanım olarak halen iyi olması gerekiyor ama...
  2. S

Rom MIUI Premium Global | 12.5.7 Stable | Android 10.

Romu denedim.Stabillik yok.Özelleştirmelerin bazıları bazen çalışmıyor.Takılma ve donmalar hat safhada.Görsel olarak da pek beğenmedim.Tavsiye etmiyorum.
  3. S

Rom DotOS-S-v6.0-PLATINA | Unofficial | Android 12.1

Reklamları geçemiyorum bir türlü.
  4. S

Rom DerpFest Tango - OFFICIAL | Android 13

1666168372 Önce firmware,sonra rom, ardından da bu gönderdiğim dfe dosyasını flaşlayıp reboot edeceksiniz. 1666168439 Bu romda firmware gelmiyor
  5. S

Yardım Instagram ekran altındaki bar sorunu

Evet bu soruna ben de uyuzz oldum.Lakin instagrama yazmanıza gerek yok çünkü bu sorun muhtemelen instagram kaynaklı değil.Çünkü ben MIUI harici AOSP romlar da kullanıyorum böyle bir sorun o romlarda yok.
  6. S

Rom [Official] Mi 8 Lite Ancient Rom Android 11 (Tüm Sürümler) (Aosp)

Paylaşım için teşekkürler.Lakin romu denedim.Günlük kullanıma uygun değil.Ben bu romun önceki sürümlerini de kullanmıştım.En azından daha stabil çalışıyorlardı.Bu rom çok kararsız çalışıyor.
  7. S

Soru mi 8 lite kullanıcaları oları olarak miui13 deneyimliyebilir miyiz?

Valla hocam 12.5 yüklüyse orda kalın.13 ün 12.5ten hiçbir farkı olmadığı gibi port rom olması nedeniyle stabil de çalışmıyor maalesef, lakin gönül rahatlığıyla şunu söyleyebilirim ki MIUI13 ile yeni rom heyecanı arıyorsanız öyle birşey yok buna emin olun:)
  8. S

Diğer Şaka Gibi Bootloader Kilidi Açmak :D

Eşime redmi note 8 almıştım,bl kilidini açayım da bişey olursa müdahale rahat ederim diye düşündüm.Biraz süre verir ben de verilerini yedeklerim diye düşünürken pat diye kilidi açıldı herşey silindi,yemediğim azar kalmadı sayesinde,bende de mi8 lite var 15 gün beklemiştim;)
  9. S

Recovery Mi 8 lite için stabil recovery

Arkadaşlar, android 11 kullanıyorum.Recovery sıkıntısı yaşıyorum.Kullandığım telefonumda dokunmatik ile çalışan recoverylerde donma oluyor,çoğu zaman ekran tepki vermiyor.Dokunmatik olmayan havos ve los recoveryler ise twrpde olduğu gibi img dosyaları flaşlanmadığı gibi bazı gapps eklentileri de...
  10. S

MIUI 12 [Official] Mi 8 Lite OneOs Rom Miui 12 Android 10

Eu romdan hiçbir farkı yok.Eu rom kadar stabil değil.Günlük kullanıma uygun ama ben eu romu tercih ederdim.Çünkü ne ayarlarda ne başka yerde eski one os sürümlerinde bulunan bazı arayüzdeki farklılık bu kez yok.
  11. S

Rom [Official] Mi 8 Lite Havoc OS V4.5 Android 11

firmware->rom->gapps->magisk
  12. S

Rom [Port] Mi 8 Lite Android 12 Beta 1 Pixel 5 Port Rom

Hocam bunlar beta romlar,ben altı üstü birkaç saat deneyimledim.Genel olarak iyi olsa da illaki bizim de farkedemediğimiz değişik bugları olacaktır.Dolayısıyla günlük kullanıma uygun olmazlar.Diğer romlar için de Mi 8 Lite konusu içerisinde istediğiniz romları bulabilirsiniz.AOSP olarak tavsiyem...
  13. S

Rom [UnOfficial] Revenge Os 4.0 Port Mi 8 Lite Android 11(Aosp)

Romu birkaç gün önce denemiştim,burada konusu dahi yoktu hatta.Telegramdaki malum sayfadan indirip kurdum.Sade bir arayüzü olmakla birlikte yazı fontları, duvar kağıtları,simgeler vs.çok iyi seçilmiş.Gayet stabil geldi bana.Özelleştirme yok denecek kadar az.Flame gapps ile kurdum uyum sorunu...
  14. S

Rom [Port] Mi 8 Lite Aosp Extended V8.1

Arkadaşlar bu rom hakkında söylediğim herşey revenge OS 4 için geçerli.Ben yanlışlıkla ikisini birbirine karıştırmışım. Aosp extended gerçekten güzel bir rom olmuş.Hem gayet stabil,hem de özelleştirmesi bol.Shady launcher ile geliyor.Ayrıca dahili olarak arama kaydetme özelliği bulunuyor.Şu ana...
  15. S

Rom [Port] Mi 8 Lite Android 12 Beta 1 Pixel 5 Port Rom

Romu kurdum.Pixel rom olmasından ötürü özelleştirme yok.Pixel launcher ile geliyor yine.Izdırap gibi launcher hiçbir özelliği yok bilerek mi yapıyorlar ram kullanımını düşürmek için anlayamadım ama rezil kepaze bir launcher.Estetik olarak nasıl desem ,yani biraz fazlaca yuvarlak hatlar...
Üst Alt