Serkankuduban kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Güncelleme hakkında

Teşekkürler sağolun. Riske girmiyorum o halde.
  2. S

Evet o şekilde alınmış bir telefon.
  3. S

Öyle yazıyor ama 10 5 G doğrudur. 1686234455 Bilgin varsa yardımcı olur musun. Kendim o dediğim siteden indirip yüklersem sorun olur mu?
  4. S

Arkadaşlar merhaba Ben de note 10 5G model telefonum var. Buna mi14 güncellemesi yapmak istiyorum fakat güncelleme yapamıyorum. Arkadaşlar bu telefona güncelleme gelmesini? Ya da geldiyse bu siteden indirip yüklesem olur mu?
  5. S

Yardım Xiaomi redmi note 5G bildirim efekt Hk.

Arkadaşlar merhaba Xiaomi redmi note 5G modeli telefonum için bildirim ışığı menüsü arıyorum. Fakat bildirim geldiğin de sadece ekran da bildirimi gösteriyor. Ben istiyorum ki led ışığı olsun ya da yanlarda ışık yanarak uyarsın. Pocco modeli için yardımcı olursanız sevinirim.
  6. S

Yardım TV yansıtma

Konum ve Bluetooth açık aslında ama yine de giremedim. Navigasyon dan kastın konum olduğunu düşünüyorum. 1636783378 Peki radyo var mı içersinde? Ya da yükledin mi ?
  7. S

Yardım TV yansıtma

Merhaba kardeşim Ben de redmi note 6 pro vardı. Ve TV ye ekranı yansitabiliyordum. Şimdi kesinlikle bağlanmıyor. İkincisi de radyo yok onunda internet üzerinden bulup indirmemi söylemişsin. Hangi siteden doğru olanı indirebilirim bilgin varsa yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
  8. S

Yardım TV yansıtma

Merhaba arkadaşlar TV yansıtma sorunu yaşıyorum ve önceden note 6 pro da böyle sorun yasamadim. İkincisi de bu telefon da radyo bulamadım. İçinde radyo gelmiyor mu?
  9. S

Yardım Redmi note 6 pro arka plan müzik

Merhaba arkadaşlar Redmi note 6 pro kullanıyorum. Herhangi bir uygulama açtığımda (Maçkolik) vs. Nedense reklamlarda ses olmadığı halde ya da görüntülü bir reklam olmadığı halde arka planda müzik çalıyor. Telefonu açıp kapatınca düzeliyor. Google Chrome da açık video vs hicbirsey yok. Bu konuda...
  10. S

Mod Note 6 Pro Süre Beklemeden BL kilidi açma, Twrp kurma, Root atma

Arkadaşlar yine ben üzülerek İnternette araştırırken birisine uydum 3g giremiyorum şimdi. Yaptığım işlemler telefon hakkında / tüm özellikler/ dahili depolama oraya beş defa basınca çıkan ekranda lte ayarını değiştirdim. Bu sefer 3g ye girmiyor sadece 4.5g giriyor.Fakat ilk ayarları unuttum o...
  11. S

Tamam evde vardı kullanmadığım telefon onu halledeceğim. Teşekkürler
  12. S

Yeni bir IMEI almak mı gerekiyor.
  13. S

Baktım şimdi yurt dışı cihaziymis. Napmam gerekiyor.
  14. S

Mod Redmi Note 6 Pro 12.0.1.0 Blur Fix

Teşekkürler sağolasın
  15. S

Buraların acemisiyim kusura bakmayın. 4.5g açıktı. Şimdi 3g yaptım. Cihaz yurt içi yada yurt dışı olduğunu nasıl anlayabilirim. İkinci el aldım telefonu yeni.
Üst Alt