serkan85 kullanıcısının son içeriği

1. serkan85

Yardım 12T Pro Ahize Yankı Sorunu

Ayarlar - Şifre ve Güvenlik - Yetkilendirme ve Geri alma - Getapps uygulamasının izinlerini kaldırın. Telefonu yeniden başlatın sorun düzelecek.
  2. serkan85

Yardım Telefon kapanıp açılıyor

aynı sorun bizde de mevcut. kapanıp kapanıp açılıyor.
  3. serkan85

Tema Grumpy UI Tema - TR - MIUI 12+

Tema için teşekkür ederim tema çok hoş.
  4. serkan85

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Endonezya Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.2.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

Batarya konusunda iyi lakin launcher da 144 fps den düşüyor bazen baya hissediyorsun.
  5. serkan85

Çözüldü Redmi not 10 pro IMEI sonrası kamera açılmıyor hatası

64mp india cihazıma imei attım. Kamera hala çöküyor ne yaptım ise sorun çözülmedi bu durumun çözümü var mı ?
  6. serkan85

Yardım 64MP india için ROM

Merhaba arkadaşlar, Hangi fastboot rom kurarsam kurayım kamera AI ve gece modunu açtığım zaman göçüyor. Yeşil ve mor çekiyor. EEA, EU, Endonezya ve TR romlarını denedim sonuç aynı. IMEI repair yapılmış cihaz. Bu durumdan kurtulmak için nasıl bir yol izlemem lazım ? Modem dosyası atıyorum ancak...
  7. serkan85

Rom Xiaomi.EU V12.5.9.0 Yükleme Talimatı

script dosyasını zip dosyası içerisinde mi değiştiriyoruz ?
  8. serkan85

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - EEA Avrupa Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.6.0.RJDEUXM İndirme Bağlantıları

EEA 12.5.10 yüklü sıfır olarak 12.5.11 kurmak için twrpden rom kurduktan sonra format data mı yapmak gerekir.
  9. serkan85

Oyun Mi 10T FPS düşüş /lag/gecikme/performans düşüşü

batarya süresi aralarında aldığım en uzun sürelere sahip. Tabi rom kurduktan sonra 1 hafta kadar sabredip kullanmanız lazım.
  10. serkan85

Oyun Mi 10T FPS düşüş /lag/gecikme/performans düşüşü

+ sı miui arama ve sms olması - si güncelleme çok geç alıyor.
  11. serkan85

Kernel {Mi10T - Mi10T Pro - K30S Ultra} OtherWorld Kernel 4.3.34 MiuiPlus Edition

Stock kernel ile bir fark var mı yok mu anlamadım. Ama şarj tüketimi pek iyi değil.
  12. serkan85

Kernel {Mi10T - Mi10T Pro - K30S Ultra} OtherWorld Kernel 4.3.34 MiuiPlus Edition

Şarj tüketimi bana fazla geldi sanki. Diğer kuran arkadaşlar da farklı kullanım olabilir.
  13. serkan85

MIUI 12.5 Redmi Note 10 Pro [ Global ] Endonezya Kararlı Rom V12.5.3.0.RKFIDXM İndirme Bağlantıları

Kusura bakmayın rahatsız ediyorum lakin bu altta verdiğim linkteki rom mu ? https://mifirm.net/model/sweet.ttt#sweetin_in
Üst Alt