Serkan.akcn kullanıcısının son içeriği

1. S

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Note 6 proya uyarmi bu
  2. S

Yardım Note 6 pro Arkaplan hatası ?

Teşekkürler ler hocam fazla belli olmuyor yüksek parlaklık likta sadece atmayı denerim
  3. S

Yardım Note 6 pro Arkaplan hatası ?

Arkadaşlar yeni güncellemeyi yaptıktan sonra arkplanda son kullandığım uygulamalar arkada resim olarak beliriyor misal YouTube giriyorum cikiyorum ardından Instagram girdiğimde arkada YouTube beliriyor sürekli birbirine karışıyor varmı başına gelen ve çözümü bilen varsa yardımci olurmu (Ekran...
  4. S

Yardım Xiaomi eu rom hakkında

Bölge seçimide yok teelfonda en son rom atlarken çin de kaldı belki onunla alakalı olabilir
  5. S

onlar yok iste 1567067437 Romdan kaynaklı bence eski romda olmuyordu ama romuda değiştirmek istemiyorum memnunum şarj konusunda birkaç hatası var buda onlardan birisi
  6. S

Teşekkürler hocam şebeke için ne yapabiliriz h+ yazıyor
  7. S

Merhaba arkadaşlar ben Xiaomi eu roma geçtim şarj konusunda gayet başarılı fakat birkaç eksigim var sistem uygulama güncelleyici yok ve çentik eski sürüm gibi değil elinde güvenlik uygulamasının 2.8.8 sürümü olan varsa upload edebilirmicaba internetten buldum fakat yabancı dil oluyor ve birde...
  8. S

Yardım Note 6 pro diag port açılmıyor !

böyle bir sorun var komutları yazdık tan sonra aygıt yöneticisine qualcom driver geliyor fakat düzgün yüklenmiyor driver larin hepsi kurulu
  9. S

Yok dostum bende açamadım aynı dediğin bende de oluyor aygıt yöneticisi ne geliyor ama cihaz düzgün bağlanmadı diyor
  10. S

Teşekkürler deneyeceğim
  11. S

Denedim. Zaten adb Shell Su ve uzun bir komut daha vardı bunları yazdım fakat telefon USB ile bağlı bağlantı kesiliyor kodu yazdığımda ve acilmiyor Bunu gösteren herhangi bir uygulama varmı acaba 1565852879 Açık olup olmadığını nasıl anlayacağız o dediklerin hepsini yaptim telefonda hiçbir...
  12. S

*#*#717717#*#* , adb Shell vs. Bütün komutları denedim birturlu açılmıyor diag failed gibisinden hata alıyorum bunun varmıdır bir çözümü Cihazim note 6 pro 10.3.5 global kararlı rom Android 9 pie Bl kilidi açık ve magisk twrp yüklü
  13. S

Çözüldü Redmi bootloader

Teşekkürler
  14. S

Çözüldü Redmi bootloader

Selamün aleyküm hayırlı bayramlar öncelikle Ben geçen hafta bootloader kiliti için başvuru yaptım ve 171 saat verdi bu süreyi nereden takip edebiliriz ve sürenin sonunda otomatik açılıyor mu yoksa tekrar bilgisayara baglamak lazimmi açmamız için. ( Başvuruyu yaptığım tarih ve süre yıl kaydettim...
Üst Alt