serif23 kullanıcısının son içeriği

1. serif23

Rom Mi Note 10 Lite ArrowOS 13 AOSP Custom Rom / GApps - Vanilla

Hocam öncelikle elinize sağlık. Gayet güzel olmuş sade hoş. Tek sorunu 0.6da kamera hatası var. Bir de şu arka planlar tam siyah değil gri oluyor monet ayarı oluyordu bazı romlarda tam siyah yapabiliyorduk. Öyle bir şey eklenir mi ya da yapılabiliyor da ben mi görmedim?
  2. serif23

Rom Mi Note 10 Lite RiceDroid 9.0 AOSP Custom Rom / Android 13

ricedroid son surumu drıve ya da başka yerde olan varsa lınk atabılır mı lınk kırık
  3. serif23

Şimdilik sorunun çözümü için bende işe yarayan bir şey oldu. Ayarlar sistem thermal profiles kısmında kapanan uygulamayı bulup default ayarı benchmark yapıyoruz. Sonra veri ve önbelleği silince düzeldi benim için. Twitter ve play storeyi böyle yaptım şimdilik sorunum halloldu.
  4. serif23

Denedim ama olmadı maalesef oto güncellemeyi kapadım verileri sildim düzelmiyor. Birkaç aç kapadan sonra aynı oluyor.
  5. serif23

Çok memnundum bu uygulama açılmama olayı olmasaydı devam edecektim. Ben de değişecem büyük ihtimalle
  6. serif23

Ben de 3 gün oldu kullanıyorum. Gayet güzel şarj konusunda da bence mıuıdan daha iyi. Tek sorunum play store ve birkaç uygulamada açılmama sorunu. Açılmadan kapanıyor ve hata veriyor. Sorunun çözümünü bilen varsa yazabilir mi
  7. serif23

Soru Ricedroid 8.6 arıyorum

Ben de dün akşam denemek için yükledim. Gayet iyi şu ana kadar bakalım nasıl gidecek. Birkaç eksiği var ama o hemen hepsinde olabilir. sonraki sürümlerde düzelir diye umuyorum.
  8. serif23

Kullandınız mı hocam memnun musunuz ricedroid? Ben şu an pixelos kullanıyorum denemeye değer mi?
  9. serif23

mi note 10 lite • ANDROID HQ + PC ben buradan takip ediyorum yeni sürümleri bakabilirsiniz.
  10. serif23

Rom Mi Note 10 Lite PixelOS AOSP Custom Rom / Android 13

Yükledim hocam. Şu anlık iyi görünüyor. Üst panel teması için hangi adımları izlemek lazım hocam video ya da açıklaması varsa atabilir misiniz? Magisk yüklü değil ve nasıl yükleyeceğim bilmiyorum. Dosyaları da elimde yok.
  11. serif23

Rom Mi Note 10 Lite PixelOS AOSP Custom Rom / Android 13

Önceki sürümde volte açıkken arama sorunu vardı düzelmiş mi? Otomatik ekran parlaklığı ayarlaması bana stabil gelmemişti şu an iyi mi? Bir de yüz kildii yoktu hocam o gelmiş mi? Ya da önerdiğiniz başka bir aosp a13 rom var mıdır hocam?
  12. serif23

Rom Mi Note 10 Lite Pixel Experience Plus AOSP Custom Rom / Android 12.1

Teşekkür ederim hocam kurdum. Peki bir soru daha sorayım. Ben şu an pixel OS kullanıyorum. Yeni bir aosp Roma geçmek istersem direkt bunun üstüne kurabilir miyim? Yoksa yeniden miuı 13.0.2 mı yüklemem lazım
  13. serif23

Rom Mi Note 10 Lite Pixel Experience Plus AOSP Custom Rom / Android 12.1

Hocam kolay gelsin. Şu an cihazımda android 12 miuı 13.0.4 sürümü var. Cihazı bl kilidi açık. Ofox r12.1 sürümüyle android 13 pixel OS direkt yüklememde sorun oluyor mu? Merak ettiğim şey şu ofox üzerinden Android sürüm yükseltmesinde sorun olur mu bu işlerde yeniyim de. PixelOS yüklemek...
  14. serif23

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Benim de telefonum şu an böyle neden oldu anlamadım. Çözüm bulabildiniz mi ?
Üst Alt