serhend001 kullanıcısının son içeriği

1. serhend001

Rom [RN8Pro] crDroidAndroid 9.5 [Android 13] Tim Support 10/03/2024 | [AOSP]

Arkadaşlar hayırlı akşamlar Romdan son derece memnunum paylaşan, güncellemeleri ekleyen arkadaşımız da çok sağolsun İki tane sorunum var yaşayan var mı bilmiyorum 1. Çağrı geldiğinde çoğu zaman ekran uyanmıyor arayanı göremiyorum güç tuşuna bir kaç defa basarak ekranı uyandırabiliyorum 2. Çağrı...
  2. serhend001

Araçlar Magisk v25.2 de programlardan root gizleme

Kardeşim çok teşekkür ederim ama şu an cihazımda Evox a12 rom yüklü ve Virtual Android a12 romlarda çalışmıyormuş. Başka bir yolu var mıdır?
  3. serhend001

Araçlar Magisk v25.2 de programlardan root gizleme

Arkadaşlar root gizlemek istediğim uygulama görünmüyor. İNAT BOX uygulaması rootlu cihazlarda çalışmıyor iletisi alıyorum. Rootu gizlemek istediğimde listede göremiyorum. Çözümü bilen var mı acaba. Teşekkürler
  4. serhend001

Rom [RN8Pro] 12/09/2022 [12.1] EvolutionX v6.7 | Begonia [UNOFFICIAL] [AOSP] (Aşırı Tavsiye Edilir)

Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Yaklaşık 40 gündür bu romu kullanıyorum. Yine yaklaşık 10 günden bu yana cihaz hızlı şarj olmuyor. Farklı Şarj cihazları ile denedim sonuç aynı. Nasıl düzeltebileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz? Bilgisi olan mutlaka vardır. TEŞEKKÜRLER
  5. serhend001

Rom [RN8Pro] 12/09/2022 [12.1] EvolutionX v6.7 | Begonia [UNOFFICIAL] [AOSP] (Aşırı Tavsiye Edilir)

İyi akşamlar arkadaşlar evolution-6.7-20220821-UNOFFICIAL-begonia-full rom yüklü. Yükseltme yapmak istiyorum, direk evolution-6.7-20220912-UNOFFICIAL-begonia-upgrade romu yükleyebilirmiyim yoksa 20220912 full romu yükledikten sonra mı yükseltme sürümünü yüklemeliyim. Teşekkürler
  6. serhend001

Rom Redmi Note 8 Pro - OctaviOS v2.9 Android 11 (Şiddetle Tavsiye)

OctaviOS v3.2 - UNOFFICIAL | Android 12. yüklemek istiyorum ancak hata veriyor Romu kuran oldu mu acaba ya da herhangi bir bilgisi olan var mı
  7. serhend001

Rom Lite_mod_begonia_V12.5.RGGIDXM

Olabilir hocam rom dosyası Bilgisayarın D dizinindeyken yüklemeye çalıştım C dizinine atarsam belki hata vermeden yükler. Sürücüler yüklü o konuda sorun yok. TEŞEKKÜRLER
  8. serhend001

device eror gibi bir şeydi kısa bir ileti ve açılan pencere kapanıyor yükleme yapmıyordu
  9. serhend001

Arkadaşlar romu yüklemek istediğimde fastboottayken "flash_all.bat" dosyasına çift tıkladığımda hata veriyor ve yüklenmiyor. Aynı hatayı yaşayan oldu mu? Çözüm hakkında fikri olan var mı?
  10. serhend001

Rehber Redmi Note 8 Pro - Custom Rom Kurmak - Miui- Aosp // Aosp-Miui Geçişler 25.06.2021

arkadaşlar AOSP a11 romların hangisinde orijinal AOSP telefon uygulaması var hangisini yüklediysem google arama uygulaması ile kuruluyor bilgisi olan var mı?
  11. serhend001

Ben kurdum ancak telefon uygulaması google orijinal ugulaması AOSP değil sadece bu sebepten romdan hoşlanmadım Yoksa rom çok güzel hızlı stabil ama dediğim gibi arama kaydetme tam ekran fotoğraf vs benim tercih ettiğim özellikler şimde eğer becerebilirsem...
  12. serhend001

Hocam iyi geceler Bu romun Android 12 olan versiyonu çıkmış ( OctaviOS-v3.1-begonia-20211118-0906-GAPPS-UNOFFICIAL ) Ben romu indirdim ancak henüz kurmadım. Yarın çalışıyorum müsait olamam ama nasipse Çarşamba günü kuracam İnşaallah. Sizin bilginiz varmı kurup denediz mi acaba
  13. serhend001

Rehber Google Arama Uygulamalarını MIUI Uygulamalarına Çevirme Modu

Şuan cihazda Redmi Note 8 Pro - OctaviOS v2.9 yüklü Miui'nin orijinal mesaj uygulamasını bu roma nasıl yükleriz eski mesajlarımı geri yüklemek istiyorum
Üst Alt