serhatk55 kullanıcısının son içeriği

1. serhatk55

Sohbet İnternet hızım normal masaüstü PC de düşük

diyelim ki wifi tam çekmediği için böyle oluyor. öyleyse upload hızımın da düşmesi gerekirdi. Aklım almıyor böyle birşeyi yok mu bu konuda bilgisi olan
  2. serhatk55

Hocam elimde bir repeater mevcut ethernet çıkışlı. Ethernetle iki bilgisayarımı da bağladım dizüstü normal hız verdi masaüstü düşük hız verdi yine. Sonra bilgisayarı prizden çıkarıp modemin yanına götürdüm ethernetle bağladım TV ye verdim görüntüyü de hızı normale döndü. Bilgisayarı eski yerine...
  3. serhatk55

Arkadaşlar merhaba. Yeni bir masaüstü bilgisayar topladım. ASUS Prime B450M-A anakart ve Ryzen 5 3600X işlemci kullanıyorum diğer donanımlara girmeyeceğim. Online PUBG oynarken bir anda internet koptu yeniden bağlandım fakat yüksek oranda loss ve ping oluştu. ZyXEL Wi-Fi adaptör ile internete...
  4. serhatk55

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Aynı hata devam ediyor
  5. serhatk55

Bende de durum aynı böyle hocam. Mi8 kullanıyorum. Güncelleme ilk geldiğinde indirdim vendor mount hatası verdi açılmadı sistem. Eski sürüme döndüm tekrar indirmek istediğimde ise sizle aynı hatayı aldım. Belki mi8 için yeniden düzenleme yapıyor olabilirler
  6. serhatk55

Aynı sorun bende de var güncellendikçe düzelir diye umuyorum.
  7. serhatk55

Denedim şuan indiriyorum hocam teşekkürler
  8. serhatk55

Güncelleme geldi fakat güncelleyici kendini durduruyor ve paketi indirmiyor. Telefon dilini farklı dillere ayarladım yine hata veriyor. Çözümünü bilen var mı?
  9. serhatk55

Haber Enflasyon %11 miş duyda inanma

Siz de haklısınız artık akılcı düşünüp sorgulamak provakasyona dahil oluyor. 98-20 li yılları iyi hatırlıyorum kredi kartı kullanmazdık, ev araba alınacaksa birikimle rahatlıkla alınırdı, ihtiyaç kredisi vs adı bile anılmazdı. Ekmek pek almazdık evet kilo kilo et alıp her hafta pikniğe giderdik...
  10. serhatk55

Gcam [4K 60FPS EIS][AĞIR ÇEKİM] Google Kamera 7.3.021 - UltraCVM 5

Mi 8 de 4.1 sürümü güzel çekim yapıyor ancak 60 fps video kaydı çalışmıyor. V5 de ise fotoğraf çektikten sonra uygulamadan atıyor direkt. Çözümü var mı hocam?
  11. serhatk55

İki ay kaldı benim de miuiproda biraz daha kullanalım bakalım hocam olmadı aosp kuracağım Derpfest kullanınca aosp romları sevmiştim :)
  12. serhatk55

Hocam evet hata veriyor aod ekran vs gibi menülerde. Tam test edememişim demek ki kusura bakmayın
  13. serhatk55

Hocam İngilizce denememiştim siz deyince baktım kullanılıyor :)
  14. serhatk55

Hocam wifi nin dns ayarını cloudflare sunucusu yapınca biraz daha hızlı indiriyor gibi geldi bana deneyebilirsiniz
  15. serhatk55

Hocam miuiproyu seviyorum gerçekten özellikle de ekranı yukarı kaydırarak ekran kilitlemek çok cazip geliyor :) önceki sürümde hareketli wallpaperlar kasıyordu bu sürümde karşılaşmadım böyle bir durumla. Her güncellemede düzeliyor bişeyler. Miroom için bişey diyemem ama EU dan her zaman daha...
Üst Alt