serhatcatal1121 kullanıcısının son içeriği

1. serhatcatal1121

Yardım Sim kartta 2 numara

Xiaomi mi max 2 telefonumda telefon hafızasına değilde,sim karta kayıt ettiğim numaralar rehberde 2 tane gözükmwkte var mıdır çözümü? Birinin içine girince whatsapp,duo,arama diğerinde ise sadece arama ikonları çıkıyor? MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. serhatcatal1121

Soru Xiaomi Mi Max 2 - Kimlerde var?

15 saat ekran süresi hepsi wifi de mi toksa mobilde var mı işin içindr. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. serhatcatal1121

9.0.2.0 sürümü kullanıyorum mi max 2 de sanki şarj süreleri azalmış mı? MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. serhatcatal1121

Xiaomi telefonlarla ile ilgili herkes bildiği bir şeyi yazabilir mi?

Telefonunuzun özelliği ile ilgili birşeyler yaz. Mesela uygulamalar_ayarlar_ bu şekilde. Herkese teşekkürler. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. serhatcatal1121

Soru MI MAX 2 şarj sıkıntısı

Durum böyle arkadaşlar,sizce normal mi,birde pil tasarruf modunu açmak gerekir mi. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. serhatcatal1121

Rehberde 2 kişiyi sil diye yazıyor anlayamadim MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. serhatcatal1121

Mi max 2 de kişi listede olan Bülent kişiden gelen mesaj,mesajlar kısmında sadece numarası gözüküyor aramaya tıkladığında ismi çıkıyor,birde numaraların başındaki +90 ı silmek için bir uygulama vardı,bunla alakası olabilir mi neydi acaba o uygulama. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  8. serhatcatal1121

Çok memnunum iyiki büyük telefon almışım şahane MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. serhatcatal1121

Panelimde tianma çıktı çok şükür iyi diye düşünüyorum inşallah sıkıntı çıkmaz yardımlarınızı bekliyorum Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  10. serhatcatal1121

Soru Mi Max 2 de ghost screen olayı yaşayan var mı?

Cepporttan aldım çok şükür tianma panel var,iyi midir Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  11. serhatcatal1121

Telefon bugün elime geçti benide ekleyin hwnüz hattı takmadım akşama takıcam yapmam gereken ilk ayarlar nelerdir yardımcı olursanız sevinirim Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  12. serhatcatal1121

Soru Mi mix2 alan var mı? Deneyimleri?

Teşekkür ederim yardımlarınızı bekliyorum artık. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  13. serhatcatal1121

Soru Mi mix2 alan var mı? Deneyimleri?

Bugün cepportan siparişi verdim en sonunda,mi 6 ile max 2 arasında kalmıştım,tabiki mi 6 daha iyi bi cihaz ama batarya ve büyüklüğü hoşuma gitti max 2 aldım 64 lük,inşallah pişman olmam ve kapasite yeterli gelir. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  14. serhatcatal1121

Soru Mi Max 2 de ghost screen olayı yaşayan var mı?

Ve Hangi mağazalardan aldınız,panelleri nedir? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  15. serhatcatal1121

Mi max 2 yi turuncu mağazadan alan var mı acaba,paneli ne çıktı bilgi verebilir mi? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Üst Alt