serhat9 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Batarya çarpı işareti

Kapanmadan ekran titredi sonra kapandı
  2. S

Yardım Batarya çarpı işareti

Merhaba. Telefon kapandı ve bu işaret çıkıyor. Sarja taktım. Batarya üstünde çarpı işareti var telefon acilmiyo. Bir telefoncuya sordum bir kaç saat sarjda bırak dedi. Çözüm ne Acaba. Ben batarya bitti dedim o yok diyor ama.
  3. S

MIUI 12.5 MI 9T Pro / K20 Pro Hindistan V12.5.1.0.RFKINXM İndirme Bağlantısı

uzun uğraşlar sonucu çözdüm.belki başkalarına ışık olur.romun içindeki meta-İNF dosyası var. 1-romu zip ten klasöre çıkarın.meta inf içinde com dosyasına girin-sonra google-android 2-android de bulunan updater-script dosyasına sağ tıklayıp not defteri açın. 3-burada bu satırdaki raphaelin yazan...
  4. S

orangefox 3.31 ile flashladım E3004 This package is for raphaeli devices this is raphael. updater process enden with error 1..bu hatayı alıyorum .bunu nasıl çözerim acaba?ilginiz için teşekürler.kafayı yiycem denemediğim yöntem kalmadı. şuanki versiyonum V12.0.6.0 QFKINXM
  5. S

Allah razı olsun hepinizden.benim sormak istediğim rom dosyasını hangi aşamada telefonun hafızasına atacağız.hemen telefon a atmayın deniyor ya.onu anlayamadım
  6. S

Sağol kardeş denerim.benim anlamadığım nokta Kesinlikle Rom dosyasını hemen telefona atmayın. Wipe yapınca telefon sıfırlanıyor sonra da rom dosyasını nasıl atacazki tele? hafıza kartı olsa anlarim
  7. S

updater process ended with error 1 hatası alıyorum.
  8. S

merhaba.dediklerinizi sırasıyla yaptım.hemen telefona atmadım ama daha sonra telefona romu nasıl atıcaz?şuan telim sıfrlandı.tekrar fastboot ile rom atmak zorunda kaldım.wipe data yapınca telefon sıfır.aşamaları daha detaylı açıklarsanız sevinrim.
  9. S

Rehber Miui Bloatware, Android Sistemi Pil Tüketimi ve Gizlilik (Güncel Çözüm)

Allah razı olsun kardeşim.14-15 saatten fazla gidiyor artık şarjım
  10. S

Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

Yüzde yüz şarj ile akşamı zor buluyordum.burdaki işlemleri yaptıktan sonra belki inanamiyacaksaniz ama 14-15 saat kullanıyorum hala şarj var. Rehber - Miui 10 Bloatware, Android Sistemi Pil Tüketimi ve Gizlilik (Güncel Çözüm 19.03.2019)
  11. S

Silmedim.ne yapabilirim format atmadan 1614075849 sildiklerim:WM Service, SMSExtra, mi.translation.kingsoft, mi.translation.xmcloud, Mi Duvar Kağıdı Döngüsü, Mi Drive, XDivert, Mi Cloud SysBase, QuickSearch (Ara), Miui Biometric, Miui Sysopt, MiWebView, QMMI, MiDlabsVr, UpNp Service...
  12. S

Ben bu işlemleri yaptım.sizin belirtmiş olduğunuz uygulamaları sildim.galeryy sürekli duruyor hatası alıyorum.galeri çalışmıyor resimleri açamıyorum.buna hangisi sebep oldu?galeriyi uygulama dan buldum verileri temizledim yeniden APK kurdum olmuyor.bu konuda yardımcı olursanız
  13. S

Yardım K20 Pro Şarj Çabuk Bitiyor

Hindistan kararlı , global kararlı her ikisini kullandım.batarya sabahtan akşama kadar gidiyor.oyun falanda oynamıyorum.tum ayarları yaptım.sizce normal mi?eeu rom batarya konusunda daha iyimi? tavsiye ettiğiniz rom varmı batarya konusunda uzun gidecek
Üst Alt