serhat153x kullanıcısının son içeriği

1. S

Çözüldü Xiaomi 11T Pro sarj %15 takılı kalıyor

Hocam konuyu okumuşsunuz ama konu cevaplarını okumamişsiniz galiba, sorunu çözdük zaten biz. Yinede teşekkürler
  2. S

Aslında basit ama arka kapak çıkmadığı için açarken cihaza zarar verebilirsiniz çizilme falan olabilir, telefoncu arka kapağı ısıtıcı ile ısıtıyor kapağı öyle açıyor, kendiniz bir işlem yapmayın daha sonradan pişman olmayın, en garanti çözüm telefoncu, arka kapak ciktiktan sonra soketi takması...
  3. S

Bende telefonu düşürdüğümde böyle bir sorunla karşılaştım, yazılımsal.bir sorun değil, en yakın bir telefon servisine gidip batarya soketini taktırın, bu telefonlarda 2 tane batarya varmış birisi çıkınca böyle bir hata oluyormuş, ben batarya soketini taktırdım 50 liraya sorun çözüldü 🥲
  4. S

1674065424 Telefonu daha önce yere düşürdünuz mü
  5. S

dediğiniz gibi uyguladım fakat herhangi bir gelişme olmadı, ayrıca mıuı rom yükledim versiyon düşürdüm yükselttim sonuç hala aynı, :(
  6. S

Merhabalar arkadaşlar 2 gün önce telefondan müzik dinlerken bi anda telefon kapandı (telefonun sarjı vardı), ne olduğunu anlamak için telefonu tekrar başlattığımda ise sarjın tamamen olmadığını söyleyen bir ibare çıktı, telefonu sarja taktım ve bekledim, 2,3 dakika sonra %15 olmuştu ve telefonu...
Üst Alt