Serhat01 kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru Redmi 9T Rom

Bu yöntemi denedim miui downlader ile ve endonezya rom una yükselttim ama sorunum devam ediyor. yine o programdaki EU ya da diğer beta rom ları felan da deneyebilir miyim.Telefona zarar verme ihtimalim var mı ?
  2. S

Soru Redmi 9T Rom

yanit icin tesekkurler.evet garantinin bozulacagini biliyorum.garantiye adana genpa bakiyir ve cok sıkıntili biryer.Telefonu teslim etmek istemiyorum oraya.Spor yaptgimdan adimsayar cok onemli benim icin.kendinde var ama yanlis.playstoreden baska uygulamalar da indirdim onlarda da ayni.xiaomi...
  3. S

Soru Redmi 9T Rom

Hayır TR garantili. Cihazın adımsayarı yanlıs.sarj yavas doluyor ve seste yankılanma var. Garantiye vermek istemiyorum kendim yüklemek istiyorum gerekirse aynı rom u tekrar
  4. S

Soru Redmi 9T Rom

Merhaba. Kısa bir süre once aldıgım Redmi 9T telefonuma bazı sorunlardan dolayı rom yuklemek istiyorum.Suanda miui global 12.5.3 kararlı sürümü yüklü. Mi flash ile yükleme yapacagım. Telefonum icin en ideal rom hangisi olabilir. Ve yükleme yaptıgımda telefonun imei siliniyor mu
  5. S

Rehber Mi 9 T (Orijinal) Fastboot Rom Yükleme

Merhaba Redmi 9T cihazımda adımsayarın yanlıs olması seste bogukluk sarjın yavas dolması vb sorunlardan dolayı yeniden rom yuklemek istiyorum. BL kilidini acmak icin basvuru yaptım 7 gün beklemem gerekecek.Burada linkte paylastıgınız Davinci global rom u mu kurmalıyım ?
  6. S

Soru Redmi 9T adimsayar

Konu hakkında bilgi sahibi kimse yok mu.Bende mi bi tek bu sorun. Google fit yukledim aynı.Ya cok gec yansıyor adımlar ya da eksik. Telefon elimde iken attıgım adımı gosterecek bi uygulama vs bişey yok mu. ya da yapmam gereken bi değişiklik. Eski telefonum huawei idi ve 1 adım attıgım an...
  7. S

Soru Redmi 9T adimsayar

Merhaba.redmi 9T 128 gb telefonumu yeni aldim.ana ekranda sola kaydirinca adimsayari aktif.Bolge olarak zaten Turkiye secili idi.Sorunum adimsayarin senkronize olmamasi.gun boyu attigim adimlarin anca yarisini hesapliyo.gunde minimum 10-15 bin adim atarim ancak telefonda 6-7 bini...
Üst Alt