serdartaylan kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru Redmi note 10 pro pubg 90 fps destekler mi

Redmi note 10 pro ya 2350 mi dedi bir yanlışınız olmasın ithalatçı garantisi olsa bile o fiyat bence zor gibi
  2. S

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Hoparlörden konuşulduğunda yakı yaptığı söylendi tekrar sabit e geçtim
  3. S

Yardım ekran kendi kendine uyanıyor

sorunu bulamadım. muhtemelen bir uygulama bu durumu tetikliyor. telefona format attım. aynı sürümü yükledim. bu halde bir sıkıntı olmadı. open gaps kurdum bir sıkıntı olmadı. şimdi en çok kullandığım uygulamaları yüklerek tek tek deniyorum bakalım katil kimmiş...
  4. S

ayarlardan ortam ekranı diye bir menü bulunamadı. ekran koruyucu kapalı.
  5. S

arkadaşlar LineageOS 17.1 kurdum ekran kendi kendine sürekli uyanıyor. o an bildirim gelmese bile yinede uyanıyor. telefonda sim kart takılı değil ekran ayarlarında Dokunarak uyandır > kapalı Uyanmak İçin dokunun > kapalı Takıp çıkarmada uyan > açık Yankul uyandırmaları önle > açık neden...
  6. S

Soru mi6 ya başka rom yüklediğimdeki kamera performansı

arkadaşlar yazılım uzmanıyım ve mobil uygulama geliştiriyorum. test cihazı olarak mi6 kullanıyorum. bazı sebeplerden ötürü miui rom yerine lineage sagit kurmayı planlıyorum. ancak miui nin kendi kamerasını özellikle portre modunu çok beğeniyorum. başka bir rom yüklediğimde kamera performansı...
  7. S

Yardım rom yükleyemiyorum

Zenex uzaktan bağlanarak sorunu düzeltti. teşekkür ederim herkese. ayrıca benim gibi sorun yaşayan olursa. benim hatam rom ları çıkarmak için winrar kullanıyordum kendisi 7zip kullandı önce tgz yi çıkarım tar ı elde etti daha sonra tar ı çıkartı ve sorunsuz yükleme gerçekleştir. tekrar...
  8. S

o zaten kaydedilmiş halidir. ve flash_all seçiyorum romlarken
  9. S

ister ilk satır olsun ister sonraki satirlar olsun kaç satir silersem sileyim hep ilk satirda kalıyor.
  10. S

cevaplarını için teşekkürler maboc : evet işletim sistemi win10 ozgrcvdr : twrp ekranın hiç bir tık ve kaydirma işlemi yapamıyorum. hatta bazen üstünde birde kilit oluyor. Mertuska: az önce Mi Flash Tool 64bit olanı indirdim kurdum ve aynı indirdiğim fastboot rom u attım ama ne yazıkki aynı...
  11. S

merhaba arkadaşlar cihazı unloked ettikden sonra lineageos kurmuştum ama sonra farkettim ki orj rom daha iyi. sonra bugun orj rom yükleyim derken sanırım yanlış bir şeyler yaptım ve hiç bir şekilde ne rom ne flashboot nede lineageos romu yükleyemiyorum. miflash ile fastboot romu yüklemedik...
Üst Alt