serdarhülya kullanıcısının son içeriği

1. serdarhülya

Rehber Durum Çubuğuna Ekolayzer Efekti Ekleme [Miui7] [HG Anlatım]

Buradaki tema nedir üstadım öğrenebilme imkanım varmıdır :)
  2. serdarhülya

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Doğru söylüyor arkadaş yazı fontunu büyüttüğüm gibi ayarlara girmez oldu telefon artık ayarlara girince bildirim veriyor birdaha girilmez hale getiriyor ve tüm uygulamalar çöküyor
  3. serdarhülya

Arkadaşlar Bu Güncellemeyi Mi 6 Kullananlar Yüklesinler Bence 8.1.30 Telefon Açılış Süresi İç Hızı Gerçekten Çok İyi Optimize Edilmiş. Arkadaşlar Bu Güncellemeyi Mi 6 Kullananlar Yüklesinler Bence 8.1.30 Telefon Açılış Süresi İç Hızı Gerçekten Çok İyi Optimize Edilmiş.
  4. serdarhülya

TaNGo Skorpi Sizin Telefonlamı İlgili Bilmiyorum Ama Miuipro nun 8.1.25 Sürümü Benim Mi6 Da Yüklü ve Yüz Tanıma Kilidi Çalışıyor Kullanıyorum.
  5. serdarhülya

Hocam ayın 27sinde indirmişim gözüküyor yani 26 sının romu bendeki
  6. serdarhülya

bendeki mi 6 şuan miui pronun 8.1.25 sürümü var yüz ile tuş kilidi açma yani Face ID çalışıyor
  7. serdarhülya

Ben telefonuma 8.2.1.0 twrpyi kurdum şimdi bu dediğinizi yapsam düzelecek dimi 0 mb sorunu
  8. serdarhülya

Bende sorumun cevabını alamadım henüz nasıl olucak bu 0 mb sorunu. Format data dediğiniz şey nedir ? Format data yapınca bütün herşey gidiyor mu telefondan bu arada
  9. serdarhülya

Sayın hocalarım işiniz başınızdan muhtemelen aşkın durumdadır ama ben twrp nin en güncel versiyonunu indirmeme rağmen xiaomi mi 6 miui pro 8.1.25 sürümünde halen 0 mb hatası alıyorum recovery moda girince suatsari Skorpi
  10. serdarhülya

Ben sizin dediğiniz fontu yükledim fakat bu şekilde olmadı yazı tipi empire29
  11. serdarhülya

Yükledim zaten bunu ama halen 0 Mb yazıyor hiç birşey yapamıyorum telefona özel flashlarım var onları bile flashlayamıyorum
  12. serdarhülya

Xiaomi mi 6 için 8.1.25 sürümünü kurdum telefona twrp nin en son 3.2.1.0 sürümünü indirdim fakat kurulmuyor minimal abd fast boot programıyla flas boot yaptığımdaysa ya 0 mb gözüküyor yada twrp donuk oluyo çalışmıyor .
  13. serdarhülya

Xiaomi mi 6 Face ID var Ama Ns nin halen ne olduğunu bilmediğim için varmı yokmu bilmiyorum
  14. serdarhülya

Xiaomi Mi 6 İçin Yeni Gelen Güncellemede Notification Shade Özelliği Varmı Peki @suatsari Hocam
  15. serdarhülya

Fastboot Rom Yükleyemedim Fakat Başka Bir Yol Buldum TWRPNin Sitesinden 3.1.10 Sürüm TWRP indirip İmagesini Recovery'e Flasladım Sonrada Miui Pro 7.12.21 Kurdum Düzeldi :)
Üst Alt