serdarerkus kullanıcısının son içeriği

1. serdarerkus

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

1548426576 Valla olmadı hocam :/
  2. serdarerkus

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Ya bu özellik bende yok nasıl oluyor hocam bu bir yerden açılıyor mu ?
  3. serdarerkus

Yardım Mi8 Batarya Performansı

Arkadaşlar yaklaşık 5 aydır Mi8 kullanıyorum. İlk 4 ay muazzam bir batarya full pubg 30 dk da 5-6 şarj yiyordu. Pie bir geldi bir geldi şimdi 10-12 şarj yiyor batarya performansı yarı yarıya düştü . Adaptive Battery modu açık yani sorun herkeste mı var anlayamadım yardımcı olun lütfen ?
  4. serdarerkus

Yardım Nano Ekran Koruyucu Nasıl Çıkarılır?

Çok teşekkürler sağolun
  5. serdarerkus

Yardım Nano Ekran Koruyucu Nasıl Çıkarılır?

Ekran koruyucumu yenileyecem de nasıl çıkarabilirim en sağlıklı yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar ?
  6. serdarerkus

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.1.0 güncellemesi geldi!

Valla ben de yaptım dediğin gibi delete falan İngilizce karışmış bir de 4g yazıyordu sürekli pilin yanında o gitti. Yukarıdan indirdiğim zaman çubuğu pil yüzde olarak görünüyordu o da gitti.
  7. serdarerkus

Soru Xiaomi Mi8 MIUI 10.2.1.0(PEAMIXM) Yeni Güncelleme

Arkadaşlar merhaba. Yeni güncelleme geldi cihazıma. Ne gibi yenilikler geldi acaba ? Pie ile azalan batarya performansı nı düzelttiler mi merak konusu. Başka bu güncellemeyi alan arkadaşlar var mı ?
  8. serdarerkus

Soru Mi8 MİUİ 10.1.2 güncelleme sonrası pil performansı

Hadi bakalım başladık yapmaya teşekkürler 1547326909 Manuel kalibrasyon nasıl oluyor ki hocam
  9. serdarerkus

Soru Mi8 MİUİ 10.1.2 güncelleme sonrası pil performansı

Arkadaşlar android 9 geldikten sonra 10.1.2 güncellemesi ile pil performansı düştü yani çok iyiydi fakat düştü iyi oldu şimdi . Aynı sorunu yaşayan var mı ?
Üst Alt