Serdar82 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Ekran

tamamdır tsk ederım yardımcı oldugun için
  2. S

Yardım Ekran

garantili değil sıkıntım orda gercı satıcı degısım yaparız dedı ama yınede bır danısayım dedım
  3. S

Yardım Ekran

hayır zaten cok super duvar kagıdı kullanmam sadece deneme vs yaparken fark ettım eger bı arıza ıse bu degısım yaptırayım he yok degılse cozum nedır
  4. S

Yardım Ekran

aynen sorun devam edıyor bu duvar kagıtlarını kaldırabılıyormuyuz
  5. S

Yardım Ekran

kaldırıp tekrarmı kurayım bırde mı9 telımde hıc yapmıyor mesela bu daha ustun bır cıhaz olunca kafam karıstı bırde bazen yapıyor bazen yapmıyor az once fark ettımde
  6. S

Yardım Ekran

Arkadaşlar merhaba poco f3 aldım yanlız ayarları vs yaparken super duvar kagıdını yukledım sımdı soyle bır sıkıntı oluyor ekranı yana kaydırdıgımda bıldıgınız gıbı arka plandakı resımde ufak bır kayma yapıyor buraya kadar bır sıkıntı yok lakın tam fotonun kayması bıterken anlık bır donma oluyor...
  7. S

Yardım Mi 10t pro

sensör problemını vıdeoda gormusdum eskı vıdeo du caresı bulunmusdur dedım ama yanılmısım baska bır eksı yanı yok dıyorsunuz
  8. S

Yardım Mi 10t pro

Birde cihazımın içinde banka vs bilgiler var onlarında sıkıntı olmaması için format atmam yeterli olurmu 1636116053 tsk ederım fotoları ve numaraları aktarıcagız anlasırsak lakın ıcınde onemlı bılgıler var format atılırsa bır sıkıntı yasamam degılmı
  9. S

Yardım Mi 10t pro

8/128 kardeşim
  10. S

Yardım Mi 10t pro

4900 tl bır fıyat verdıler takasda bakacagız duruma bu fıyat edermı normalmıdır telefon cok ısınıyor dıyorlar bu dogrumu acaba
  11. S

Yardım Mi 10t pro

Merhaba arkadaşlar elimde mi9 8/128 telefonum var ghost screen oldu tamır vs ugrasmadan takasla modelımı yukseltmek ıstıyorum mı10t pro dusundum sızlerınde fıkırlerını almak ıstıyorum mı 9 cıhazımda cok oyun oynuyordum ama yenı cıhazı oyle aman aman oyun oynamak ıcın kullancagımı sanmıyorum...
  12. S

Soru Mi 9 ghost screen ve ekran tamiri

valla fıfa oyunundakı butun yazılar beyaz ekranda bellı oluyor onceler bır kucuk sımgeydı zamanla arttı bu ghost screen degılmıdır
  13. S

Yardım Ekran tamiri

Ya onceleri azdi ama zamanla cogaldi beyaz ekranlarda baya rahatsiz edici acaba maliyeti ne olur birde orjinal ekran olurmu acaba
  14. S

Yardım Ekran tamiri

Merhaba arkadaslar mi9 telefonum ghost screen oldu istanbul içinde tamir ettirebileceğim güvenilir bir yer varmı amoled ekran takılıyormu (mi6 telefonumda aynı sorunu yasamısdım garantıden yaptırdım mı9 garantısı yok ) bırde bataryada cbk bıtmeye basladı onuda degıstırebılırmıyız saglıklı olurmu...
  15. S

Soru Mi 9 ghost screen ve ekran tamiri

merhaba aynı sorun bendede var bende fıfa cok oynadıgım ıcın beyaz kısımlarda fıfa nın yazıları cıkıyor daha once mı6 telefonumda olmusdu aynı sorun lcd paneldı garantıden degısmısdı ama bu mı9 garantılı degıl sız nerde yaptırdınız acaba
Üst Alt