SerdaR kullanıcısının son içeriği

1. S

Diğer MIUI 12 Bildirim Sesini Zil sesinden ayırmak

Ben de xiaomi nin kendi mesajlaşma ve telefon uygulamasını kullanmak istiyorum. Telefonun garantisi bozulmasın istiyorum. root atmadan kullanmam mümkün mü
  2. S

Çözüldü Google'in arama uygulaması

Redmi Note 9 pro kullanıyorum. Xiaomi kendi mesajlaşma ve telefon uygulamasına rom suz geçme şansımız hiç yok mu ya
  3. S

Soru Mi note 10 LITE google uygulama ve ses kaydı sorunu

Redmi Note 9 pro kullanıyorum. Xiaomi kendi mesajlaşma ve telefon uygulamasına rom suz geçme şansımız hiç yok mu ya
  4. S

Çözüldü >Xiaomi (sms) mesaj uygulaması

5. S

Yardım Redmi note 8 miui uygulamaları

Uygulamayı bilerek isteyerek engellemişler galiba bu modelde
  6. S

Ana Başlık Redmi Note 8 Teknik Özellikler & Genel Bilgiler

Aynen garanti bozulmasın istiyorum. Miui app diye bi market uygulaması yok muydu ya onu da bulamadım.
  7. S

Yardım Redmi note 8 miui uygulamaları

Merhabalar. Yeni redmi note 8 e geçiş yaptım ve severek kullandığım miui uygulamaları yok. Özellikle Phone menager ve mesaj uygulamasını nasıl yükleyebilirim. Miui app diye bi uygulama vardı oradan yükleyebilirim diye düşündüm fakat onu da bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum Not:rootsuz...
  8. S

Ana Başlık Redmi Note 8 Teknik Özellikler & Genel Bilgiler

Bu miui Phone menager ve mesaj uygulamasını nerden yükleyebilirim bilgisi olan var mı
  9. S

Çözüldü Xiaomi Sim Servisleri SMS Ücretlendirmesi

Merhabalar hocam. Benim söyle bir sıkıntım var. Bu özelliği kullanmak istiyorum: telefon yurt dışına sms gönderiyor ancak yurtdışından onay sms gelmiyor. Aynı sorun bazı uygulamalar da da oluyor. Genel sorunum yurt dışından sms gelmiyor telefonuma. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler
  10. S

Yardım Mi Cloud - SİM Kart Etkinleştirilemiyor

Kullandığım numarada hat taşıma işlemi yaptım Türkcellden Türktelekoma geçtim ve yeni sim kartı taktıktan sonra Mi Cloud SİM Kart Etkinleştirilemiyor Telefon numarası doğrulanamadı hatası alıyorum. Doğrulama mesajı gönderiliyor ancak doğrulama yapılamıyor. Baya bi denedim ancak çözüm değil...
  11. S

Yardım Günlük Kilit Ekranı

Günlük yenilenenler hangi dosyanın içinde ki. Onları favorilere ekleyemiyorum. Ordan kopyalayayım bari
  12. S

Rom MIUI 9 - 8.1.18 Global Beta ROM Güncellemesi

Belirli süreli sessize alma. O da mevcut değil
  13. S

Tema dan mı acaba diye düşündüm ama varsayılan temaya döndüm yine düzelmedi
  14. S

Bende çoğu özellik yok. Anlayamadım
  15. S

Evet mi kullanan arkadaşımda var. Kendisi stabil kullanıyor. Acaba dedim Beta veya benim telefonum 5 inç olduğundan mıdır diye düşündüm. Yenilikleri inceledim: simgeler de efekt de yok, bide telefonu belirli süreli sessize alma özelliği de yok. Şimdilik eksikleri bunlar.
Üst Alt