serdalm kullanıcısının son içeriği

1. serdalm

Yardım Andorid Auto Sorunu

Peki ben çift whatsapp kullanıyorum. Bu şekilde kullanamazmıyım? Samsung Note 9 cihazım vardı çift uygulama kullanırken de Android Auto'ya bağlanabiliyordum.
  2. serdalm

Gcam Redmi Note 9s Uyumlu Google Kamera Linki

9 Pro da da çalışırmı?
  3. serdalm

Soru Redmi Note 9 Pro MİUİ 12 Ne zaman gelecek?

Marketten Simpler uygulaması yükleyin. (Telefon rehberi ve telefon arama uygulaması olarak kullanıyorum. Ayarlar kısmında Yenilenenler diye bir bölüm var orada yenilenenleri birleştir seçeneği var. Ayrıca kişiler kısmında (Sadece telefon nosu olanları göster var) İşe yarıyor.
  4. serdalm

Yardım Andorid Auto Sorunu

Eski telefonum Samsung ve Huawei idi. Her 2 telefonumla'da Skoda Octavia araçlarda bulunan Android Auto-Apple Car Play özelliği ile navigasyonu aracın ekranına (YUkarıdaki resimdeki şekliyle) yansıtabilmekteydim. Ama Redmi Note 9 Pro cihazımda hata veriyor ve bağlanmıyor. Aşağıdaki şekilde hata...
  5. serdalm

Rom Mi Note Pro Miui 8 Rom

6.9.15 henüz oturmamış. Kendi kendine kapanmalar yapıyor. 6.9.8 daha sağlıklı.
  6. serdalm

Yukleyelim bakalım. Gerçi bi alt sürümde fena değildi. Ne gibi değişiklikler gelmiş bi görelim.
  7. serdalm

Arkadaşlar şarj da iyi gidiyor. Hiç bir bugla da karşılaşmadım. Kurup kullanabilirsiniz
  8. serdalm

6.9.8 i kurdum şuan kullanıyorum stabil bir sorun yok. Şarj konusunda da 720 P de gayet yeterli Şimdi ekranı 2K yapıp kullanip test edeyim bakalim. MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. serdalm

Şuan stabil kullanıyorum. Tek sıkıntı klon Whatsapp da videoları açmaması onu anlamadım.(Cihazda 2 Whatsapp kurulu.) İlk hattıma kurduğum whatsapp da gelen videolar yada çektiğim videoları tıkladığımda oynatıyor. Ama klon olan 2. hattıma kurduğum whatsapp da videoları oynatmıyor. Tek sorun...
  10. serdalm

Wipe yapıp tekrar kurdum düzeldi. Sanırım olay Wipe yapıp tertemiz kurmaktaymış. Şuan Miui driveden yedekleme ile kaydettiğim proğramlarımı tekrrar kuruyorum. Kullanıp detayları yazarım.
  11. serdalm

https://www.androidfilehost.com/?fid=24591000424960035 Bunu yükledim ama galeri hatası veriyor. Tabi yüklemeyi Wipe yapmadan Ayarlar Telefon hakkında Sistem güncellemeleri ... Güncelleme paketini seç 'le rom'u yükledim. Acaba ondanmıdır?
  12. serdalm

Genel itibariyle bir soruna rastlamadım. Stabil görünüyor. Kurabilirsiniz. MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. serdalm

Yükledim bakalım ne gibi değişiklikler varmış. Ama ilk gördüğüm kamera standart normal modda başlamıyordu düzelmiş. Onun dışında kullandıkça anlayacağım ne farklılıklar olduğunu.
  14. serdalm

Ne gibi yenilikler var bakabildinmi? MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt