serco05 kullanıcısının son içeriği

1. serco05

Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme

Merhaba Hocam, volte bağlıyken görüntülü arama aktif oluyor mu?
  2. serco05

Çözüldü Delta Servis Haksız Garanti Dışı Bırakma

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar, itirazımı foruma yazdım, mail attım, şikayet vara yazdım, hiçbir yerden dönüş olmadı, bugün fırsat olursa eşim gidip yüzyüze görüşecek duruma göre cihazı geri alacak. 1599551637 1599551667 Bugün (08/09/2020) aradılar ve cihazın ücretsiz onarılacağını...
  3. serco05

Şikayet var sayfasında şöyle bir cevaplarını buldum, ilk olarak fiziksel durumuna bakıyorlarmış ve şikayetçi arkadaşın formuna yamuk diye belirtmişler. Benim teslim alan arkadaş zaten yamuk olmadığını söyledi ve formda da yamuk olduğu yazmıyor. Bakalım bana nasıl bir cevap verecekler...
  4. serco05

Yaptırıp sonra ücret iadesi için başvursam olmaz mı? Yaptırmazsam sonuç çıkana kadar cihazı kullanamayacağım.
  5. serco05

Cevap ve desteğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Bir sorum olacak, ben şimdi bu cihazı ücretini ödeyip yaptırsam sonrasında Tüketici hakem heyetine gidebilir miyim? Yoksa cihaz tamir görmeden sonuç çıkana kadar beklemeli miyim?
  6. serco05

Edit: Bugün (08/09/2020) aradılar ve cihazın ücretsiz onarılacağını söylediler. Destek olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. İyi forumlar. 31/08/2020 tarihinde Redmi note 7 cihazım sosyal medyada dolaşırken ekran dondu ve kapandı bir daha açılmadı. Şarja falanda herhangi bir tepki vermedi...
  7. serco05

Soru VoWifi modem ayarları

Bende de gündüz sorunsuz çalışıyor, akşam olunca gidiyor, akşam naptıysam çalışmıyor anlamadım.
  8. serco05

Yardım Hücre Bekleme Pil Tüketimi

Merkez, Gerne Köyü Hocam, Annem babam merkez de, Yüksek okul tarafında oturuyorlar.
  9. serco05

Evet Hocam denedim, diğer slota da taktım ama değişmedi, fakat şöyle birşey farkettim Wifiye bağlıyken hücresel bekleme tüketimi artıyor, mobil veri kullanırken yok denecek kadar az tüketim. Birde %40 tüketim göstermesine rağmen kullanımım aynı, önceden olduğu gibi bir günü çıkarıyor ve 6-7 saat...
  10. serco05

Arkadaşlar eu.betadan stabile geçtim, sıfırdan temiz kurulum yaptım. Hücre bekleme pil kullanımı %40 civarlarında, uçak modunda kullansam bile %40 larda geziyor. Bir türlü çözüm bulamadım, onlarca konu buldum denedim ama nafile, yardımınızı bekliyorum. Herkese iyi forumlar.
  11. serco05

Haber EU Beta Rom' Miui 11 geldi Hayırlı olsun

Kararlı kuruluysa sıfırlamadan kuramazsınız, haftalık kuruluysa hiç birşey yapmadan kurabilirsiniz
  12. serco05

Haber EU Beta Rom' Miui 11 geldi Hayırlı olsun

Hocam bu eu beta rom, kararlının üzerine yükleyemezsiniz.
  13. serco05

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Denk geldi Hocam, bi baktım yoktu sayfayı yenile dedim geldi :) 1569535438 Ben hiçbirşey yapmadan direk kurdum, sıkıntı görünmüyor.
Üst Alt