sercantass.41 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Mi 8 lite güncelleme almadı

Hala gelmedi arkadaşlar xiaomiye mail mi atsam
  2. S

Çok mantıksız iki kişi var ikisi de aynı telefon benim bildiğim aynı anda gönderilir güncelleme saçmalık:)
  3. S

Merhaba mi8 lite cihazım var fakat güncelleme hala gelmedi bilgisi olanlar yazabilir mi ? Global rom kullanıyorum.
  4. S

Yardım Ekteki hatayı alıyorum

Yine aynı hata oluyor
  5. S

Yardım Ekteki hatayı alıyorum

Nasıl bulacağım peki
  6. S

Yardım Rom Yüklerken alınan hata

Telefon hiçbir şekilde açılmıyor ki nasıl yukleyeceğim
  7. S

Yardım Xiaomi mi8 lite sabah dondu kapandı fakat şarjı ful ve pc telefonu tanıyor ekranda görüntü yok

Arkadaşlar sorunumu başlıkta belirrttim lütfen yardımcı olur musunuz ??
  8. S

götürdüm yapamam dyor
  9. S

Allah rızası için bi yardımcı olun yoksa yeni telefon almam gerekecek :( 1560016967 Whatsapptan çok kısa yardımcı olsanız sizi rahatsız etmem asla
  10. S

Hayır okudum sadece 1560016776 Açamıyorum ki ekranda görüntü yok brick mi oldu acaba
  11. S

Çok sağolun yardımcı olmaya çalışıyorsunuz fakat olmuyor söyle soyliyim sabah telefon facebookta dondu ekranı kapadım daha görüntü gelmedi şarja takıyorum tık yok fakat şarj %100 ve pcye taktığımda dink diye ses geliyor yani cihazı tanıyor fakat hiçbirşey yapamıyorum çaresiz kaldım :( 1560016504...
  12. S

bakın yine aynısı :(
  13. S

Bakın yanlış anlıyorsunuz okudum zaten ama telefonum kapandı sabah hiçbir şekilde ekran goruntu gelmiyor fakat pc telefonu tanıyor ve şu hatayı alıyorum rom atarken
  14. S

Bakın cihaz sabah kapandı daha açılmıyor fakat pc telefonu tanıyor size mesaj yoluyla ulaşabilsem sorunumu tam dile getirceğim telefon gitti zaten düzeltmeye çalışıyorum
Üst Alt