serbetcan555 kullanıcısının son içeriği

1. S

Mod Mi 9T/K20/Mi 9T Pro/K20 Pro Gcam Arşivi

Dediğiniz gibi bağlantıyı kopyalayıp yeni sekmeye yapıştırıp açıyorum ama 404 not found yazıyor CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. S

Yardım Apk dosyası exe dosyasına çevrilebilirmi

Herkese selamlar, apk dosyasını exe dosyasına çevirebilecek bildiğiniz bir converter programı varsa linkini atabilirmisiniz?
  3. S

MIUI 11 Mi RooM MIUI 11 Beta 20.3.26

Mi 9t telefonumda miroom beta 20.1. 21 sürümü yüklü bende ama ekran süresi çok düşük geldi bana, sizde de öylemi acaba. Daha önce resmi global stabil son rom yüklüydü, onda daha iyi ekran süresi vardı, şaşırdım, çünkü miroom 'u ekran süresi iyi diye bilirdim. CPH1951 cihazımdan Tapatalk...
  4. S

Çözüldü Miroom hesap makinesi hatası

Hımmm bu bilgiyi bilgi dağarcığıma attım hocam :)
  5. S

Oldu üstad teşekkür ederim, merak ettim neden oldu acaba hata
  6. S

Arkadaşlar mi 9t telefonumda miroom beta 20.1 21 sürüm yüklü ve hesap makinesi açılmıyor, twrp den ön belleği temizledim ama yine açılmıyor. Çözümü bilen varmı? Not: Başka hesap makinesi yüklemek istemiyorum, çözüm olarak bunu sunan olursa.
  7. S

Çözüldü Rom yüklerken karşılaştığım problem

Valla hocam haketti, inanın ben kendimden şüphe ettim, tüm bildiklerim sıfırlandı beynimde [emoji23][emoji23][emoji23] CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. S

Başıma gelene inanamayacaksınız [emoji50] meğerse benim flash bellek bozukmuş, rom ziplerini hep eksik kopyalıyormuş, bir çok problemi ondan yaşamışım, rom ziplerini pc ye atıp ordan telefona attım, şu anda sorunsuz şekilde revos romu kurdum, yalnız backup olmuyor bilginiz olsun, başka yedekleme...
  9. S

Gcam [ROOT] [ANDROİD Q] Google Kamera 48mp Mi9T/Pro - Mi9 [GÜNCEL]

Sizde de selfie de surat çok kırmızı oluyor mu
  10. S

Gcam [ROOT] [ANDROİD Q] Google Kamera 48mp Mi9T/Pro - Mi9 [GÜNCEL]

Mi 9t de google camera beğeniyormusunuz? Ben stock kamera ile pek bir fark göremiyorum, ayrıca selfie de suratı kıpkırmızı yapıyor
  11. S

Çözüldü Twrp den global romu nasıl yüklerim

İlk mesajımda uzunca yazdım twrp yüklü cihazda
  12. S

Twrp den atma şansım yokmu
  13. S

Değerli arkadaşlar, mi 9t telefonumda twrp ve mirom yüklü şu an, global stabil resmi romu yüklemek istiyorum, format data yaptıktan sonra global romu telefona atmak istiyorum ama bağlantı kurulmuyor, flash belleği telefona takıp ordan romu atmak istiyorum hata veriyor, nasıl yükleyebilirim acaba??
  14. S

Kime güvenicez hocam, backup işi yalan olmuş, dolayısıyla rom işi de bu durumda benim için yalan oldu
  15. S

Hocam Swift backup ı şimdi inceledim, her şeyin yedeğini almıyor, yani galeri vs gibi. Twrp den alınan backup ta tüm herşey olduğu gibi yükleniyordu, cidden çok zorlaştırıp bozmuşlar bu işleri, sanırım stock global stabil roma dönüp orda kalıcam ve artık rom mom yüklemiyicem. Çünkü ciddi...
Üst Alt