serbaii kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım hard reset sonrası aktivasyon kodu

hard reset sonrası aktivasyon kodu istiyor xiaomi mi 6 telefonumu aktive edemiyorum oyüzden yardımcı olbilirmisiniz
  2. S

Yardım kutusu ve garantisiyle herhangi bir yolla mi 6 cihazımdaki verilerimi kaybetmeden alabilirmiyim

teşekkür ederim sonrasında tavsiye edebileceğiniz birsey var mı peki :D
  3. S

Yardım kutusu ve garantisiyle herhangi bir yolla mi 6 cihazımdaki verilerimi kaybetmeden alabilirmiyim

telefonumun ekranı tuzlu su almıştı dalış egitmenliği yapıyorum pikseller gitmişti anca ekranı değiştirebildim fakat desen şifresini unutmusum bir türlü telefonu açamıyorum usb hata ayıklama açık değil bootlaoder da keza butun yolları deniyorum bir haftadır 127 dakikadan sonra tekrar deneme...
  4. S

nereye müracat edecegimi bilmiyorum nasıl verilerimi de geri alacağımı da lütfen acil yardım telefon bootloader kilidi açık değil usb hata ayıklama acık değil yardımınızı bekliyorum
  5. S

Rehber Xiaomi Cihazlarına Twrp Recovery Kurma Rehberi [Evrensel Yöntem]

bütün dediklerinizi yapıyorum ama komut onaylanmıyor malesef telefona giremiyorum şifremi unuttugum için bootlader açık mı değil mi bilmiyorum ki daha önce öyle birşey yaptıgımı hatırlamıyorum usb hata ayıklama modunu da açamıyorum haliyle ama şifre kırma işlemini gerçekleştirmek istiyorum...
  6. S

Yardım mi6

telefon hiç açılmıyor o yüzden bootloader kilidini nasıl açacağım
  7. S

Yardım veri kaybı olmadan mi 6 cihazın şifresini nasıl açabilirim

twrp telefonda olması gereken birşey gibi anladım ama malesef twrp telefonda kurulu değil
  8. S

Yardım veri kaybı olmadan mi 6 cihazın şifresini nasıl açabilirim

usb hata ayıklama modu kapalı mi hesabı kurmamıstım cihazı bul özelliği kapalı bu eksikliklerle verilerim silinmeden cihazımı nasıl açabilirim lütfen yardım
  9. S

Yardım mi6

teşekkür ederim fakat o pek yardımcı olmadı başka bir yol önerebilir misiniz
  10. S

Rehber TWRP İle Unutulan Telefon Şifresini Kaldırma

mi 6 marka telefonumda kilit açma sorunu yasıyorum ve bootloaderın açık olmadıgını düşünüyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz
  11. S

Yardım mi6

usb ayıklama modu açık değil ve verilerimin silinmesini istemiyorum lütfen daha detaylı açıklayabilme sansınız var mı
  12. S

Yardım mi6

arkadaslar iyi akşamlar mi 6 telefonumla ilgili desen açma sıkıntım var.Şöyle ki; 2-3 ay önce ekranım bozulmustu yeni değiştirebildim fakat desen şifresini unuttum malesef bir çok denemenin ardından yine de dogru olanı bulamadım ve su an 127 dakika bekleme veriyor.Hard reset atmadan kilidi iptal...
Üst Alt