septionalice kullanıcısının son içeriği

1. S

Rom Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Endonezya Rom V11.1.1.0.QFDIDXM [ Android 10 ] İndirme Bağlantıları

Mi note 10 pro kullanıyorum romu yükledim ama google hesabımdaki cihazlarda cihaz, cc9 pro olarak geçiyor bunu nasıl düzeltirim
  2. S

Yardım Xiaomi Navigasyon Tuşlarının Görünüşünü Değiştirme

Arkadaşlar başka tema varmı bunlar gibi değiştiren bunlarda olmadı
  3. S

Arkadaşlar temalar maalesef değiştirmiyor neden anlamadım bende
  4. S

Arkadaşlar bendeki gezinti(navigasyon) tuşları 1 numaralı fotoğraftaki gibi ben bunları nasıl 2. Fotoğraftaki gibi yapabilirim?
  5. S

Yardım Note 10 Pro, Cc9 Pro olarak geçiyor

Vallahi tam bilgim yok ama şebeke çekmiyor olabilir
  6. S

Yarın kuracağım tam istediğim gibi globalle aynı olsun ama miui uygulamaları olsun. Ama navigasyon tuşlarıda eu veya miroomdaki gibi olsa güzel olurdu.
  7. S

Rom Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Endonezya Rom V11.1.1.0.QFDIDXM [ Android 10 ] İndirme Bağlantıları

Note 10 Pro için uygun mu? Wifi, mobil veri hızlarında bir sıkıntı yaşarmıyım? Ve gezinti(navigasyon tuşları) görünüşünü eu, miroomdaki gibi yapabilme imkanım varmı.
  8. S

Hangi Roma geçsem bilmiyorum ki eu miroom denedim onlarda Cc9 Pro ben sadece Google uygulamaları gitsin istiyorum ama mecbur glob kullanıcam herhalde
  9. S

Arkadaşlar bugün iki rom denedim eu ve miroom ikiside Çin tabanlı olduğu için ikisindede kamera filigranında ve bazı yerlerde Note 10 Pro cihazım Cc9 Pro olarak geçiyor bunu düzeltmenin bir yolu yok mu? Amacım Google mesajlaşma, telefon uygulamasından falan kurtulmak Global romda gayet memnundum...
  10. S

Yardım Miroom vs Eu Rom

Merhaba arkadaşlar Miui Global’den miroom stabil’e geçtim şuanda herşey normal gibi Ama Eu da kafamda bir köşede kaldı sizce hangi rom daha iyi batarya, stabillik vs.
Üst Alt