SenyR kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Android 10 güncellemesinden sonra aşırı pil tüketimi

Edit: arkadaşlar hard reset attım. Eski haline döndü gibi denemenizi tavsiye ederim. Format da atmıştım ama hard reset ise yaradı sanırım. Aradaki farkı bilen ve ne zamanlar atılması gerektiğini bilen varsa aydınlatabilir:)
  2. S

Soru Ortaya karışık android 10 güncellemesi hakkında

Hard reset ile fabrika ayarlarına dönme arasında fark var mı acaba?
  3. S

Soru Güvenlik uygulaması bozuk mu?

Yani 3350 mah değil mi bu telefonun pil kapasitesi neden değerler böyle gözüküyor acaba xd tabi önemli bisey değil yüzdelik de kalabilir ama merak işte:)
  4. S

Soru Ortaya karışık android 10 güncellemesi hakkında

Android 10 bizi bitirdi be. Telefonun bataryası ışık hızıyla eriyor. Sonraki güncellemeyi bekliyorum. Düzelmezse hiç alakam olmadığı halde her şeyi öğrenip eski pie a dönmeye çalışacağım.
  5. S

Soru Güvenlik uygulaması bozuk mu?

Güvenlikten pil kullanım istatistiklerini görüntülediğimde pil kullanımlarının saçma şekilde 2 mah vs. Seviyelerinde olduğunu gördüm. Uygulamanın baska sürümlerini yükledim hala aynı. Acaba yeni android 10 ile uyumsuz olduğundan mı böyle oluyor..
  6. S

Android güncellemesi gelmesi güzelde telefonu aldığımdan beri kronik sorunlara yönelik hiç ilerleme kaydedemediler, o can sıkıcı. Teşekkür ederim. 1586872046 Evet format attım.
  7. S

Android 10 güncellemesinden sonra telefonun ekran süresi sadece wifi açık halde ve sosyal medya kullanımı ile 4 saate düştü. Lazım olmayan tüm uygulamaları da kaldırmıştım. Eskiden daha fazla ekran süresi alıyordum. Acaba android 9 a geri mi dönmeliyim yoksa yeni güncellemeyle düzelir mi...
  8. S

Yardım Miui 11 hücre bekleme pil kullanımı

Anladım sağolun vakit bulunca deneyeceğim.
  9. S

Kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum, format atmak şebeke güç tüketimine nasıl etkide bulunuyor? İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederim.
  10. S

Miui 11 güncellemesinden sonra sonra hücre beklemesi ekrandan sonra en çok pil tüketimi yapan işlem oldu. Acaba bunun bir nedeni var mıdır ve önüne geçilebilir mi?
  11. S

MIUI 11 Mi 8 Lite Global Kararlı 11.0.5.0 PDTMIXM İndirme Bağlantısı

Karanlık modun zaman ayarlı olması ve bildirim çubuğuna kısayol gelmesi muhteşem oldu. En çok istediğim şey buydudrunk~~clap~~ okuma modu gibi bi de kendisi otomatik geçiş yapsa tadından yenmez. Tek beğenmediğim özelliği tema simgeleri aşırı büyük olmuş mecburen eskileri kullanıyorum yine ve bi...
  12. S

Adım adım bakarak yapabileceğimiz bir rehber var mı bunun için forumda:)
  13. S

Becerebileceğimi düşünsem yapacağım da korkuyorum, midyata pirince giderken evdeki bulgurdan oluruz diye:D
Üst Alt