Seniq kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru 4.5 g sorunu

M2101K7BI bu model numaralı redmi note 10s cihaz global cihaz olmadığı için donanımsal olarak band20 yok cihazda. Rom sürümünüz global olabilir ancak cihaz global degil hint versiyon cihaz.Türkiyedeki operatörler kırsal bölgelerde band20 den 4.5 g hizmeti verir. Sonuc olarak model numarasının...
  2. S

Yardım Resmi note 7 mobil veri ve arama sorunu

İmei repair yapılmış cihaz ise tekrar repair yapılması gerekiyor olabilir
  3. S

Recovery [Android 10] Redmi Note 7 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

yükledim yine açılış ekranında şifre istiyor ve dahili hafızayı görmüyor lütfen bir çözüm önerin.
  4. S

Recovery [Android 10] Redmi Note 7 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

maalesef hata veriyor.eski twrp3.3.1 i yükleyincede giriş ekranında şifre istiyor ve dahili hafızayı görmüyor.şimdi nasıl bir yol izlemeliyim???
  5. S

Soru TRWP Şifre Sorunu

Ben o sorunu twrp yi degiştirerek aştım. Cihazım Android pie(9) ona uygun twrp yi yükledim forumda var.
  6. S

Yardım SwiftKey Senkronizasyon Problemi

sorun google kaynaklı.swiftkey klavye uygulamasını nedendir bilinmez güvenli uygulamalar katagorisinden çıkarıyor google.galiba birçok kullanıcı swiftkeyi tercih edip gboard kullanmıyor die :D
  7. S

Sohbet Yönetim Kadrosunda arkadaşlarımızı görmek istiyoruz.

Hasanbasdereli arkadaşımızı yönetim kadrosunda görmekten mutluluk duyarım. Telegram grubunda oldukça aktif Bi insandır kendisi.
  8. S

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.3.3.0 PEKMIXM Global Kararlı Rom

Hard reset yap kardeşim çözüm olacaktır senin bu batarya sorunun için..
  9. S

Yardım Wifi sorunu

Tekrar global roma dönmeyi deneyebilirsiniz bu şekilde tekrar sorun yaşamayabilirsiniz denemek lazım.
  10. S

Telefonu kapat. Tekrar açarken ses açma+güç tuşuna aynı anda basılı tutarak aç.recovery menü ekranı gelecek. Oradan wipe data clean yani verileri sili seç. Telefondaki herşey silinir yedekleme yapmayı unutma.
  11. S

Aynen bende hard reset attım ve düzeldi gece cok az sarjı gitti. İşe yarıyor hard reset.
  12. S

Yardım Wifi sorunu

Sizi korkutmak istemem ama kendini yeniden başlatma işi sıkıntıların belirtisi.Birgün tamamen kapanıp açılmaya bilir. Anakart veya emmc bordunda sıkıntı olabilir. Yani yazılımsal degil donanımsal bir sorun gibi. Garantili ise servise bir gönderin incelesinler.
  13. S

Dediğim gibi imeiler silinmiş. Şimdi nasıl olacak? Forumda imei tamiri ile ilgili bir konu vardı istersen biraz araştır. Hiç yapmadım imei repair işlemi. Yapsam sana bilgi verirdim ☹️
  14. S

Bi kontrol edermisiniz? *#06# de imei görünüyor mu? Ve görünüyorsa imeiler e devlette kayıtlı mı? Sizin tlfn baya badireler atlattı konuyu okudumda açılmadı, emmc hatası filan. Bi kontrol edin lütfen
Üst Alt