senator96 kullanıcısının son içeriği

1. S

Çözüldü Android 11 Xposed Kurulumu

En son dosya kurulmuyor hata veriyor
  2. S

Soru Gcam varsayılan kamera yapma

Varsayılanlarda çıkmıyor sadece stok kamera çıkıyor
  3. S

Soru Gcam varsayılan kamera yapma

Hangi gcam sürümü varsayılan oluyor 1623016545 Hangi gcam sürümü varsayılan oluyor
  4. S

Yardım MIUI 12.5 Hataları

Hayır yok maalesef daha yeni dağıtılıyor zamanla düzeltirler gibi
  5. S

Yardım MIUI 12.5 Hataları

Tüm 12.5 sürümlerinde bu hata var Spotify puretuber deezer gibi uygulamalarda sıkıntı çıkarıyor bildirim gitmiyor
  6. S

İpucu CustoMIUIzer ile çift tıkla ekran kilitleme aktif etme

Forumda Android 10 için var epeyi eski güvenemedim
  7. S

İpucu CustoMIUIzer ile çift tıkla ekran kilitleme aktif etme

Hocam 12.5 için kurulum aynımı
  8. S

Yardım Global 12.1.4 Magisk root

Custom rom twrp kullan kardeşim bende aynı sorunu çok yaşadım ordan atabilmen daha rahat orangefox da deneyebilrsin
  9. S

Rehber [Android 11] Viper4Android Yükleme Çözümü

mi note 10 lite android 11 kullanıyorum dediğinizi yaptığımda telefon işlem yapmıyor programı açınca beyaz ekranda kalıyor
  10. S

Rehber [Android 11] Viper4Android Yükleme Çözümü

Malesef dediğiniz gibi yaptım viper4 girmiyor telefon donuyor
  11. S

MIUI 12 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.1.4.0.RFNMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Arkadaşlar ben güncellemeyi ota ile indirdimde 2.3 GB görünüyor bende acaba yeniden mi güncellendi bilgisi olan varmı
  12. S

Haber MIUI 12.5 Global Beta İkinci Parti Kayıtlar Başladı! Elinizi Çabuk Tutun

güncellemeyi yaptıktan sonra imei değişirse sorun olurmu acaba
  13. S

MIUI 12 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.1.3.0.RFNMIXM İndirme Bağlantıları

malesef 1.5 aydır cihazı kullanıyorum sadece sensor sorunu değil birçok yazılımsal hata var android 11 veya mıuı 12 bu telefonlar hazır değil
  14. S

Yardım Güncelleme sonrası dokunmatik sorunu

Evet malesef 12.5 gelmeden düzelmeyecek gibi sorunlar tüm romlarda sıkıntı var şu an
  15. S

MIUI 12 Mi Note 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.1.3.0.RFNEUXM İndirme Bağlantıları

arkadaşlar yardım edin rom yüklerken failed mount systrem root vendor product odm htaları çıkıyor telefon açılmıyor
Üst Alt