selofeat kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım redmi note 12 pro 4g için endonezya yada hindistan romu

iyi günler dilerim. redmi note 12 pro 4g telefonum için hindistan yada endonezya romu bulabilirmiyim
  2. S

Çözüldü MIUI 11'den MIUI 10'a dönebilir miyim?(döndüm)

Akıcılığı iyi.bildirim konusunda sorun yaşamadım.4 gündür kullanıyorum.karanlik mod gözü rahatlatıyor.sesler hoş olmuş.uygulamalarin boyutu biraz büyütüyor 11 de.sadece tek kafama takılan şarj süresi.onun dışında bir sorun yasamadim
  3. S

Redmi 7a ota üzerinden MIUI 11 kurdum önceki sürüm 10.2.5 idi.ama şarj çok çabuk bitmeye basladi yani arasında en az yüzde 30 fark var
  4. S

tam olarak nasıl yaptınız.bende miui 10 a dönmek istiyorum.miui 10.2.5 i sd karta indirdim.wipe bölümünü buldum ama install bölümü çıkmıyor.
  5. S

MIUI 10.2.5 i SD Carta indirdim.wipe bölümünü buldum ama instal bölümü cikmiyor. Rebout system Wipe Xiaomi asistan var
  6. S

Tam olarak nasıl yapicaz.ayrintili olarak anlatirmisin
  7. S

insanın başına ne gelirse meraktan dedikleri bu olsa gerek.miui 10.2.5 vardı üzerinde miui 11 kurdum dün.şarj çok çabuk gitmeye başladı. nasıl geri miui 10.2.5 e alabilirim
  8. S

miui 10 a nasıl dönülüyor.yardımcı olurmusunuz.bende redmi 7a var dün miui 11 kurdum ama şarj çok hızlı tükenmeye başladı
  9. S

MIUI 11 Redmi 7A Global Kararlı MIUI 11 V11.0.2.0 PCMMIXM indirme bağlantısı

MIUI 11 kurdum ama şarj hızlı gitmeye başladı.miui 10 a geri donebilirmiyim
  10. S

Yardım OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

Şimdi yükledim ama şarj daha hızlı tükenmeye başladı.miui 10 a geri donebilirmiyim
  11. S

Güncelleme Redmi 7A Global Kararlı V10.2.6.0.PCMMIXM indirme bağlantıları

telefonumdan kaynaklı bir sorun değildir demi.telefonu alırken içinde 10.2.5 ile geldi.güncelle diyorum ama başka sürüm çıkmıyor.forumlarda 10.2.6 10.2.7 ve 11 var.
  12. S

Yardım OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

ota bağlantısınımı indircez recoverymi.cihaz güncelleyiciden yapmak için.indirdikten sonra yüklemek yetiyormu başka bi ayar yapmaya gerek varmı
  13. S

MIUI 11 Redmi 7A Global Kararlı MIUI 11 V11.0.2.0 PCMMIXM indirme bağlantısı

otadan günceleme yapmak için ota bağlantısındaki dosyayı indirip sistem güncellemede gösteripmi yüklücez.bunun dışında bi işlem yapmak gerekiyormu 1572093864 yükleme işlemlerini nasıl yaptınız.bende şuan 10.2.5 var.otada başka güncelleme çıkmıyor
  14. S

Güncelleme Redmi 7A Global Kararlı V10.2.6.0.PCMMIXM indirme bağlantıları

bazı redmi 7a kullanıcıları geldiğini söylüyor ama bende hala 10.2.5 var.otadan guncelleme yaptığımda cihazınız güncel diyor
Üst Alt