selmgzr kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru Mi 11 Lite Parmak İzi Kaybolmayan Var Mı?!

hocam ben de imei sonrası cihazı yanlışlıkla güncelledim ve bir süre sonra ön kameram ile parmak izi güç tuşum çalışmamaya başladı bir çok sürüm ve modem denedim geri gelmedi persist de flaşladım yine aynı napılabilir?
  2. S

Satış Windows & Office - Grafik Tasarım & SEO - Antivirüs & VPN - ESKİ TARİHLİ TWİTTER HESAPLARI - 10TL'den başlayan fiyatlarla!

✅WİNDOWS LİSANSLARI Windows 7'den Windows 11'e kadar tüm lisanslar mevcuttur. Windows 10 pro lisansı 25₺ geriye kalanlar birim başı 50₺'dir. ✅OFFİCE LİSANSLARI Office 2010-2019 arası sürümlerin ömür boyu geçerli birim lisans fiyatı: 55₺ Office 2021 ömür boyu geçerli lisans fiyatı : 120₺...
  3. S

Yardım Lütfen yardım edin, mi 11 lite

Global rom Persist flaşladım düzelmedi 1657401097 Global 13.0.8 yüklü hocam. Daha önce 12-12.5-13 sürümlerin Endonezya eu tr sürümleri ve farklı modem dosyaları yüklendi yazılımcı bir arkadaş tarafından fakat yine düzelmedi.
  4. S

Yardım Lütfen yardım edin, mi 11 lite

Merhaba, mi 11 lite 4g modelli cihazım imei sonrası önce parmak izi git gide kötü okumaya başladı sonra ise ön kamera hiç çalışmıyor şimdi. 5-6 farklı rom ve yeni ile eski modemi denedik hiçbir etkisi olmuyor yine arka kamera açılıyor öne çevirince donuyor. İmei atan arkadaş da donanımsal diyor...
  5. S

Soru Mi 11 lite arka kamera çalışıyor ön kameraya gelince donuyor

Hocam linklerini atabilir misiniz Endonezya 12.5.3 ve global için olan modemlerse denedim
  6. S

Soru Mi 11 lite arka kamera çalışıyor ön kameraya gelince donuyor

Merhaba, mi 11 lite 4g modelli cihazım imei sonrası önce parmak izi git gide kötü okumaya başladı sonra ise ön kamera hiç çalışmıyor şimdi. 5-6 farklı rom ve yeni ile eski modemi denedik hiçbir etkisi olmuyor yine arka kamera açılıyor öne çevirince donuyor. İmei atan arkadaş da donanımsal diyor...
  7. S

Soru Mi 11 Lite 4G Kamera problemi

benim cihazı mi flash görmüyor hocam o yüzden rom atamıyorum yoksa denemek isterim
  8. S

Soru Mi 11 Lite 4G Kamera problemi

bu soruna çözüm bulunamadı mı halen ? miumix romu yükledim burda çok tavsiye edildiği için sonra da imei attırdığım cihaza bir süre sonra parmak izi nerdeyse hiç algılamamaya başladı güvenlikte görünüyor fakat algılamıyor arka kamera açılıyor öne çevirinde kapanıyor hata veriyor ne yapabilirim ...
  9. S

MIUI 12.5 [Official] Mi 11 Lite (Courbet) MMX 3X.22.0 Miui 12.5 RKQMIXM İndirme Bağlantıları

çift tıklayıp y yazıp entera bastım ama öylece duruyor ekranda hiçbir şey değişmiyor 1652279015
  10. S

Yardım Google Play Project Sertifika Yok Hatası

safetynetfix dosyasını bulamadım hocam ve magisk hide props dosyasını
  11. S

hocam birebir denedim kayıt başarılı da dedi ama sonuç aynı magisk 23 yüklü safetynet yok henüz yeni kurduğum için
  12. S

Mi 11 lite 4g cihazımda miui endonezya 13.1 romdan 12.5.3 roma geçiş yaptım recovery üzerinden temiz kurulumla. Fakat cihaz açıldığında kurulum aşamasında google play sertfika hatası vermeye başladı ve ne yaparsam yapayım düzelmiyor. Hiçbir google uygulaması açılmıyor chrome bile açıldıktan 1...
  13. S

Yardım Google Play Project Sertifikası hatası

Cİhazımda pixel rom yüklüydü bende endonezya romun 12.5.3.0 sürümünün fastboot dosyasını indirip mi flash ile yükledim fakat kurulum ekranında google play hesabı eklerken Google play project sertifikası hatası verdi ve forumda yazan tüm çözümleri denememe rağmen düzelmedi romu tekrar temiz...
Üst Alt