selimdilli kullanıcısının son içeriği

1. selimdilli

Rehber Xiaomi A2 Unofficial TWRP Recovery Yükleme Rehberi

sistem acılmayan arkadaslar recovery den yenıden baslata gelınız slot a yenıden baslat deyıp vey olmaz ıse slot b secıp yenıoden baslatınız lutfen
  2. selimdilli

Rom [Android 10.0] Unofficial Resurrection Remix [Mİ A2] 25.10.2019

tesekrler bilgi için hıc bır rom wıfi sorunumu cozmedı ondan miui 8.1 rom kaldı tek denemedıgım onuda bır deneyım olmazıse offıcal surum yenı ındırdım onun ıle devam edecegım
  3. selimdilli

Yardım Xiaomi Mi A2 Android yazısında kalıyor ve açılmıyor

--selamlar.- --bu rom recovery fastboot olaylarında cok eskı olmama ragmen telefondan telefona herkez sanırım acemılık yasıyor benım gıbı --mi a2 esıme almıstım 2.el ama alırıken wifi cekımıne bakmadık eve geldıgımde fark ettık ve basladık kurcalamaya --sagolsun sıtede masallah cok yeteneklı...
  4. selimdilli

Rom [Android 10.0] Unofficial Resurrection Remix [Mİ A2] 25.10.2019

1607267893 Emegine sağlık tekrrdan kardeşim rom link ölü bilgine 1607267896 Emegine sağlık tekrrdan kardeşim rom link ölü bilgine
  5. selimdilli

Rehber [Mi A2] MİUİ 12-- Mi A2'yi Mi 6x'e Çevirme Rehberi[ 02.05.2020]

Emeğine sağlık üstadım .. mi a2 bulunmakta elimde stok 9 10 MIUI 10 11 denedim ama wifi sorunu yaşıyorum ..ya tek ağ bağlantısı görüyor yada çoğu zaman çok az görüyor yada kopmalar oluyor vs vs.. bunu bu rom ile aşmaya çalışayım bakalım veya farklı bir yol varmıdır acaba dünden beri 2 günüm...
  6. selimdilli

Yardım Mi Band 2 Açılmıyor, Tepki Vermiyor

Merhaba bılgısı ılgısı olan varmıdır aynı sorun bendede oldu 1 haftalık cıhaz kapandı kendı kendıne ...ara sıra tıtrıyr usb ye takınca 3 defa ard arda ara sıra yesıl ışık yanıyor arkada ama eekran karanlık ...ne yapmak gereklı acaba
  7. selimdilli

İnceleme BLOKADA Reklam Engelleyici[ROOTSUZ][APK]

Tesekkurler kardeşim paylaşıldı Video Linki altta eksik veya anlamsız bir sozcuk ifade yazı varıse bildirirsiniz..selam ve dua ile..
  8. selimdilli

İnceleme BLOKADA Reklam Engelleyici[ROOTSUZ][APK]

Selamlar..Ramazan ayiniz mübarek olsun..Gerçekten çok güzel bir konu olmuş ..izniniz ile youtube paylaşıyorum .. site ve aynı konu alıntısı ile ..selam ve dua ile
  9. selimdilli

İpucu Xiaomi Cihazlar İçin Fastboot ROM Kurma.

MIUI 9 Global Developer ROM V7.8.24 for Redmi 4X Released. Download Here! - Redmi 4X - Xiaomi MIUI Official Forum sisteminiz ile aynı sanırım.... siz yukarıda vermiş olduklarımı lutfen indirmeyın alttakı vermıs oldugumuz dosyaları ındırın ve site lınkını bir yere kayıt edın... hepsı ındıgın...
  10. selimdilli

tekrar merhaba.. adb-------------- [TOOL]Minimal ADB and Fastboot [1-6-17] mi flash dosyası----------- Xiaomi Mi Flash Tool Version 6.8.30 Released - Download Here! - Xiaomi Mi 5/Pro - Xiaomi MIUI Official Forum adb driver fastboot dosyası ------------...
  11. selimdilli

merhabalar..maalesef sizin global sürüm zannetme olayına acelecelık ile bende düştüm...sıkıntı bende yaşadım..nasiptir tabiiki herşey.. cihazınızın bootloader kilidi acık gözüküyor yazdıgınız "no need to repeat unlock" uazyı ile sabit.. redmi 4x denem imkanım olmadı hiç yanlış yönlendırmek...
  12. selimdilli

Rehber [DUYURU] Blog Yazarı Ekibi için yönetici alınacaktır.

Maşallahınız var ozaman .. İnternet sitelerinde pek aktif olamadık.. www.oneplustr.com sitesi adminliği haricinde.. Yaklaşık 7 yıldır bu işlere meraklıyım (site ile alaklı degil tabiiki telefon yap boz hastalığı..!) pek fazla yararımız olacagını pek sanmıyorum ama arkadaşların yetişemedigi...
  13. selimdilli

Hayırlı sabahlar .. tesekkurler .... Yapmamaız gereken nedir peki,nereden başlamak gerekir^^
  14. selimdilli

selamın aleykum merhabalar..halen daha blog için yazar veya herhangi bir katkımız olacakise bu içerik yönetim sistemi içerisinde bulunmaktan hoşnut olurum..
Üst Alt