selim_09 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Redmi Note 10 Pro sorunlarım çözüm arıyorum

özellikle 2. seçenek olan şarj kesme bataryada arıza varsa yapabilir, ilk olarak şarj cihazı kablosunu değiştirerek deneme yapmanız, şarj bordu, kablo veya şarj cihazında sıkıntı yoksa bataryanız arızalı değişmesi gerekir. Donma takılma hızla tükenme problemleri batarya arızasından...
  2. S

Rehber MIUI 9.5 Kararlı, 3.parti tema yükleme sorununun çözümü

Hocam problem şu ki; Temayı yükledik belli bir süre geçti(yarım saat içerisinde) tema stock temaya dönüyor. Bunun maalesef system dizinindeki Theme.apk, ThemeModule.apk v.b dosyalarla bağlantısı yok, farklı bir problem var ve çözümünü henüz bulan yok yabancılar dahil. Ben de bir kaç gündür...
  3. S

Soru ekran süresi ve batarya performansı geçen olursa çok iyi olur

Buyrun link Xiaomi Mi Note 3 Root Rom Bootlader Kilit Açma(Ana Konu Sürekli Güncel) » Sayfa 1 - 1
  4. S

Rom MIUI 10 - MIUI.AM Rom özellikleri ve yükleme talimatı

[/url][/IMG] ']http://
  5. S

Rom MiuiPro(TR) ROM - Xiaomi Mi5

Çeviri için teşekkürler elinize sağlık, pil tasarruf kısmı türkçe dil dosyalarında mi 5 de sıkıntı oluyor, tabi ben fixledim sıkıntı yok şuan için :)
  6. S

Güncel MiuiPro Rom 7.9.14 ve 7.9.21

Şöyle yapabilirsin, system/app/DeskClock dosyasını telefondan çekip bilgisayara aktarın. Daha sonra 3. Parti tema dosyasını da DeskClock dosyasını da parçalayın. 3. Parti temadaki saat widgetlerini alarak DeskClok'a aktarın ve parçaladığınız DeskCloapk dosyasını toplayın, telefondaki aynı...
  7. S

Rom MiuiMS_TR_7.9.14 Mİ_5

Çift tık ekran kapatma özelliği romun içerisinde olmadığından, entegre işi çok zahmet gerektiren bir işlem. Oyüzden bu özelliği eklemem şuan için mümkün görünmüyor hocam..
  8. S

Hocam tek tıkla açma kapama derken neyi kastediyorsunuz açar mısınız biraz? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. S

Tamamdır google klavye çıkarıldı, xperia klavye eklendi, hatalar giderildi upload ediliyor öğleden sonra yüklerim yeni linki [emoji106] MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. S

Akşama fix atarım, düzeltme yaparım romda da [emoji106] MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. S

Buyrun.. Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. S

Akşama bir aksilik olmazsa çevirip paylaşırım. Deneme imkanı bulursanız, Miuipro ile farklarını yazarsanız sevinirim buraya, ona göre ben de yükleyip yüklememeye karar veririm kendi cihazıma..Idea~~
  13. S

Tabiki, ingilizce mi acaba dili? Akşama indirip kurcalayım biraz, ingilizceyse 1_2 güne çeviri yaparım[emoji106] Ayrıca, romlarda değiştirilmesini istediğiniz kısımlar olursa eklersiniz örneğin ben lte yazısını 4G yaptım o şekilde kullanıyorum kendi cihazımda.. MI 5 cihazımdan Tapatalk...
  14. S

Ana ekrana çift tıkla ekran kapatma özelliği var.( Umarım xiaomi geliştiricileri bundan ders çıkararak, ilerde global romlara eklerler) Arayüzde bir çok değişiklik yapma imkanı(Ekran kenarlarını oval yapma, simgelerin alt kısımlarını gölgelendirme, geçişlerde efekt değişikliği v.s) Batarya...
  15. S

MIUI ve MI 5 kullanıcıları; sizler için yaptığım çeviri ile sorunsuz bir şekilde çalışan MIUI PRO (TR)'yu sunuyorum. Miuipro rom nedir? İçinde bir çok özelleştirme seçeneği bulunan, Custom Rom tadında, MIUI Official Belarus Fan Site'sinin geliştiricileri tarafından ÇİN Global Developer...
Üst Alt