Selcukiyet kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Direnç değişimi Ankara

BK mobile keçiören Bayram Usta. 1500 tl. Ankarada bu işi en iyi yapan düzgün bir kişi. Google den aratabilirsiniz.
  2. S

Soru Ankara Direnç Kaydi

BK mobile Bayram usta. Keçiören Kuşcağız
  3. S

Yardım Mi 11 ultra direnç ile kayıt

Hocam. Kendisi güvenilir bir kişi. Ancak bunu bence kendisine sorun. Googda BK monile diye aratırsanız numarası çıkıyor.
  4. S

Sorun yok hocam. İçin rahat olsun. Bu işin duayenidir Bayram usta
  5. S

Merhaba hocam. Keçiören kuşcağız BK mobile Bayram usta. Google den aratırsan iletişime gecebilirsin. Çok temiz icscilik yapan ve düzgün biridir. Kuşcağız TOKİ de oturan Selçuk yönlendirdi dersen yardimci olur. Ben de ona yaptırdım direnç işlemini.
  6. S

Sen bilirsin.
  7. S

Süreni bekleme hocam. Yaptir bir an önce. Kafan rahat olur. Keçiören BK mobile. Googden ulaşabilirsin.
  8. S

Ankara'da isen yardimci olayım hocam. Çok sağlam tamircim var. Ben kullanıyorum.
  9. S

Soru Mi 11 ultra kamera arayüzü

LEICA kamera olabilir mi?
  10. S

Rom Mi 11 ultra Elite rom

Dün akşam satın aldım ve yükledim. Deniyorum. Şimdilik güzel. Bakalım.
  11. S

Mod Mi11 Ultra Leica Kamera Modülü ( Diğer modeller için denenebilir )

Mi 11 ultra. MIUI 14 Endonezya yüklü hocam.
  12. S

Mod Mi11 Ultra Leica Kamera Modülü ( Diğer modeller için denenebilir )

Bende de aynısı oldu. Yükledim. Süper ama cihazı yeniden başlayınca mi ekranında açılıp kapanıyor. Twrp ile dosya yöneticisinden modülü sildim de cihaz açıldı. Yok mu bir çaresi.
  13. S

Recovery Mi 11 Ultra (Pro) TWRP 3.5.1 - v21.5.9 Tek Tuş Yükleme Aracı

kalıcı olabilmesi için Onekey Inject yapmak gerekiyormuş ama bende o seçenek çıkmıyor. Ne yapmam lazım ?
  14. S

Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

merhabalar. mi 11 ultra için ekleme yapabilir misiniz? teşekkürler...
  15. S

Merhaba arkadaşlar. Bu gün BK mobile Bayram ustamin yanına uğradım ve malum işlemi yaptırdım. Zaten daha önce tanıyordum kendisini. Bize yakın. Sağolsun tertemiz halletti. 47k ile 😊
Üst Alt