sekand kullanıcısının son içeriği

1. sekand

Yardım Bluetooth versiyonu değiştirme

Hocam çok teşekkürler. Yani telefon üzerinden Bluetooth sürmünü değiştiremiyoruz o zaman
  2. sekand

Yardım Bluetooth versiyonu değiştirme

Selamlar Bluetooth versiyonu 9. Ben ya 8.1 veya 9 üzeri versiyona geçmek istiyorum nasıl yapabilirim. İnternetten bu iki versiyonun apk larını indirdim ama kurulum olmadı. Nasıl yapabilirim? Teşekkürler
  3. sekand

Soru Chrome YouTube

Selamlar. Önceden Chrome de YouTube yi masaüstü tikiyle açıp ekranı kapatıp devam ederdim. Arka planda YouTube çalmaya devam ederdi kilit ekranında pause-play yapabilirdim. Şimdi kilit ekranında pause-play yapınca direk ekran şifresine geçiyor doğrudan müdahale edemiyorum. Şifreyi kaldırıp play...
  4. sekand

Yardım Yedek parça

Selamlar Elinde parçalanmış arızalanmış mi6 olan varmı acaba? Mikrofon, dokunmatik ekran vs. ihtiyacım var. Satan olursa alırım
  5. sekand

Yardım Mi6 dokunmatik

Selamlar. Karşı tarafa sesim gitmiyor diye forumlarda söylenen iğneyle temizlik yapmak için, menü tuşunun sağ ve sol tarafındaki deliklere iğne soktum. 4+4 olan deliklere iğnenin ucunu sert zemine değene kadar zorlayarak sokup karıştırdım. Sorun çözülmesini gibi ekstra sorun çıktı. Şimdi ise...
  6. sekand

Yardım Mesaj zil sesi

Hocam işte o bildirim sesi bütün bildirimleri kapsıyor. Sistem olsun diğer programlar olsun aynı sesi çıkarıyor. Ben mesaj bildirimi ayrı olsun diyorum.
  7. sekand

Yardım Mesaj zil sesi

Selamlar. Mesaj bildirim sesi nasıl ayarlanıyor. Ben gelen mesaj sesini bildirim sesinden farklı yapmak istiyorum.
Üst Alt