sehainc kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru Miui 14 hardbrick durumu

Bildiğiniz üzere MIUI 13 versiyonu gelince güncelleyen kaçak redmi telefonlarda cihazlar kilitlenmişti bu sefer redmi note 9'a gelecek MIUI 14 de böyle bir sıkıntı olur mu sizce?
  2. S

Yardım Mi Note 10 Lite Mi ekranda Kalıyor

HardBrick olduysa MI Flash Tool hata verebilir. Özel mesaj yoluyla bana ulaşın isterseniz çözelim durumu.
  3. S

Yardım Tam ekran hareketleri sorunu

Selam elimde eski bir Redmi Note 9 vardı önceki telefon serviste olduğu için geçici olarak buna geçtim. Cihaza MI 11 EU rom kurulumu yaptım fakat tam ekran hareketlerini açınca aşağıdaki çizgiyi açamıyorum ve bunun için bir seçenek yok 20-25 dakikadır arıyorum bütün ayarları kurcaladım ama...
  4. S

Yardım global mıuı 12.0.3 cihtelefonuma eu rom kuracagım yanlıs bısey varmı sormak ıstedım

TWRP kilidini süre beklemeden de açmak mümkün ayrıca videolardaki model numaraları farklı olabiliyor hazır boş zamanım vardı isterseniz yardımcı olabilirim.
  5. S

Yardım USB Driver sorunu

Merhabalar dostlar dün Note 10S Unbirck konusunda cihazıma unbrick yaptım. Sabah kalktığımda şu an cihazda hiçbir google hizmeti çalışmıyor, PC telefonumu fastboot modda görmüyor, cihazın BL kilidi kapalı durumda ne yapabiliriz?
  6. S

Yardım Redmi note 9 açılmıyor

IMEI 2 Hex adındaki IMEI duruyor hocam eskiden aynı IMEI'yi kullanıyordum. Değişen bir şey yok yani.
  7. S

Yardım Redmi note 9 açılmıyor

Arkadaşlar selam elimde bir Redmi Note 9 Merlin cihaz var. Cihaza bugün rom atma girişiminde bulundum fakat MI Flash Tool üzerinden rom atmaya çalışınca bir süre ilerliyor ama sonrasında farklı farklı timeout:hata kodu hataları alıyorum. Hata kodları bazen farklı şekilde veriliyor. Telefonu...
  8. S

Rom Redmi note 9 MIUI 13 nasıl kurulur?

Hocam MI 12.5 Room kurulumu yaptım. Aşağıdaki hatayı aldım ama cihazı yeniden başlatınca bir hata yazısı ve powere basmamı söylüyor bastıktan sonra cihaz açıldı ve kurulum ekranına geldi çözümler nelerdir bir sıkıntı yaratır mı? 1675431074 Evet kurulum adımında hata veriyor ve geçemiyorum...
  9. S

Rom Redmi note 9 MIUI 13 nasıl kurulur?

Arkadaşlar selam elimde bir adet Redmi note 9 4 gb ram 128 GB depolamalı model var. MI Flash üzerinden MIUI 13 kurulumu yapabilmem mümkün müdür? Eğer yapılabiliyorsa kısaca anlatabilir misiniz veya bununla ilgili bir konu var mı?
Üst Alt