sefik59 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Fastboot sorunu

Merhaba arkadaşlar mi max 3 telefonum güç tuşuna basınca sürekli kendini resetliyor,ses kısma ve güç tuşuna basınca fastboot ekranı geliyor ve öyle kalıyor ,konu hakkında hiçbir bilgim yok ne yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim
  2. S

Yardım Mi max 3 anakart

Mi max 3 telefonum durup duruken kapandı ve açmaya çalışınca mi ekranı gelip tekrar kapanıyor, telefoncu işlemci bozulmuş dedi ,anakart değişimi yapılması lazımmış,nereden bulabilirim bilgisi olan var mı?
  3. S

MIUI 11 Mi Max 3 için MIUI 11 OTA'dan sonunda geldi hayırlı olsun

Banada gelmedi neden herkese aynı zamanda gelmiyor
  4. S

Soru Mi max 3 ön kamera

Bu fotoğraf mesela, normalmi herkesin böylemi, gece çekimleri (yada az ışıkta) berbat denecek kadar kötü
  5. S

Soru Mi max 3 ön kamera

Arkadaşlar, bendeki mi max 3 ün ön kamerası çok kötü çekim yapıyor, benim teldemi böyle yoksa hepsimi böyle çekiyor bilgisi olan varmı, yada düzeltmenin bir yolu ?
  6. S

Çözüldü Bu hatayı alan varmı

Başka temada sorun düzeldi teşekkür ederim MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. S

Çözüldü Bu hatayı alan varmı

Ben mi max 3 son güncellemeden sonra bu hatayı alıyorum, bikaç kez çıkıp tekrar girince düzeliyor, çözümünü bilen varmı ?
  8. S

İnceleme Mi max 3

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun arkadaşım MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. S

İnceleme Mi max 3

Rom değiştirmek için kilit varmış galiba onu nasıl açabilirim garanti bozulurmu bunu yaparsam MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. S

İnceleme Mi max 3

Arkadaşlar mi max 3 kullanıyorum birşey sormak istiyorum pie güncellemesi geldi yapmadım yapan varmı performans nasıl özellikle bataryada artma yada düşme varmı işim sebebi ile boş vaktim çok genelde günde 10 saat ekran sürem var batarya kurtarıyor güncellesem kısalırmı bu süre bilgisi olan...
  11. S

Soru Pie güncellemesini yapan varmı

Şu anda 9 saatte 3.5 saat ekran ile %25 harcıyor mobil veri hep açık Facebook instagram yüklü değil telde 24 saatin altına düşerse sorun benim için MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. S

Soru Pie güncellemesini yapan varmı

Arkadaşlar pie güncellemesi geldi ama batarya az gidecek ve başka sorunlar çıkacak diye güncellemiyorum en önemlisi batarya performansı düşermi ne dersiniz bilgi sahibi olanlarınız varmı?
  13. S

Haber Resmi Android pie güncellemesi

Artısı eksisi nedir batarya süresi ekran süresi uzama kısalma varmı son olarak kararlı sürümmü betamı
  14. S

Soru MiMax3 için Android9 Guncellmesi

19 saat falan kullanımda %10 civarına iniyor şarj resimlerde kaç saat ekran alıyorsun pie de 19 saatte oyun falan dahil
  15. S

Soru Mi max 3 pie batarya deneyimleri

Yok güncellemedim kararsızım ondan araştırıyorum MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt