seferbey kullanıcısının son içeriği

1. S

Rom [6.0.1][Fastboot]EUİ v5.8 CN 20s Rom For LeEco Le Pro 3 [x720]

link ölü sağlam bir link varmı acaba
  2. S

Soru Redmi note 6 pro repair hakkında

ustalar note 6 pro bl açık repair yapacağım herşey hazır fakat partitiounsları silemedim silmedende yazılmıyor malesef yardımcı olacak bi ustamız varmı acaba
  3. S

Yardım Redmi note 5 (whyred) Account Sorunu

Redmi Note 5 var frp vardı çözdüm mi account vardı onuda çözdüm ama wifi ye bağlanın tekrar kilitleniyor bunu tamamen nasıl kaldırabilirim yardımlarınızı bekliyorum
  4. S

Soru oneplus one 2g tamiri olurmu

öncelikle herkese merhaba kayıtsız oneplus one aldım pasaport bulamadığım için imei yazdırmak zorunda kaldım. 2g çalışmaz 3g çalışır dediler cihaz hiç çekmiyor ne 2g ne 3g nede 4g de bunu eski haline getirme şansımız varmı.
  5. S

Soru mi4w baseband yardım lütfen

şimdi başka bi mi4 cihazın partisyonun yedeğini alığ yüklesek sonra farklı imei numarası yazılsa şebeke gelmez mi
  6. S

Yardım mi4 açılmıyordum yardım lütfen

1 haftadır şebekesiyle uğraştığım cihazı nihayet göçürdüm artık fastboot modda mi flash üzerinden 3 4 tane flash attım mi ekranında kalıyor twrp recovery yükleyip rom kuruyorum yine açılmıyor ne olduğunu anlayamadım yardımlarınız bekliyorum şimdiden teşşekür ederim
  7. S

tamam abi ücretiyle yardım alayım makul olursa uzaktan bağlanılsın yapılsın ben zaten bunu daha önce belirtmiştim
  8. S

mi4 sebeke sorunu

değil abi imei yazarken oluyor ne oluyorsa oneplus one vardı imei yazılınca 2g çalışmıyor ama miui lerde duymadım hiç 2g 3g muhabbetini
  9. S

mi4 sebeke sorunu

valla yardım eden birileri olursa ikimizinde problemi çözülecek abi mi4i mi mi4w mu
  10. S

mi4w imei yazmak için uğraşırken sanırım baseband bozulmuş şebeke yok cihaz 112 bile aramıyor.
  11. S

Yardım [ÇÖZÜLDÜ] Mi4i imei Partition, efs dosyası yardım..

bykatre abi ne olur benim şu cihazı da halledilim abi
  12. S

inşallah abi seni doktora götürüyüm de iyileş biran önce
  13. S

bide benim işim çözülse formdaki herkese tatlı ısmarlayacam ha :)
  14. S

verdiğin kodu girdim abi ama onlar yok
  15. S

2015-08-14 17:30 DDR -> /dev/block/mmcblk0 2015-08-14 17:30 aboot -> /dev/block/mmcbl 2015-08-14 17:30 bk1 -> /dev/block/mmcblk0 2015-08-14 17:30 bk2 -> /dev/block/mmcblk0 2015-08-14 17:30 bk3 -> /dev/block/mmcblk0 2015-08-14 17:30 bk4 -> /dev/block/mmcblk0 2015-08-14 17:30 bk5 ->...
Üst Alt