sefen kullanıcısının son içeriği

1. S

Rehber Mi Band 3 "Güncellemek için uygulamaya bağlanın" hatasının çözümü

Mı band 3 sizin dediğiniz gibi hava durumunu güncelleme sebebi ve bunun çözümünü net bir şekilde anlatacak bir arkadaş var mı?
  2. S

Yardım Mi 6& MİUİ 11& android Q

Nerede okumuştunuz?
  3. S

Nerede görüştünüz? 1569181252 Sebep?
  4. S

Merhaba arkadaşlar xioami mi 6 MİUİ 11 ve android Q alacak mı?
  5. S

Çözüldü Mi6 Android 9 Pie

Yüz tanıma yok değil mi?
  6. S

Rom [Android 8] Mi 6 - MIUI 10 V10.3.4.0 PCAMIXM Global Stabil Rom

Yüz tanıma yok değil mi?Eu beta da var diyorlardı oysa ki!
  7. S

Yardım Mi6 cihazım hızlı şarj özelliği gitti hiç dolmuyor

Şarj başlığını değiştirdim düzeldi
  8. S

Arkadaşlar kürdan ile temizledim sorun yine aynı sanırım şarj soketinden anlayamadım yazılımsal olabilir mi?
  9. S

Dün telefon şarja takiliydi sabah baktım %79 dolmuş kablo ile uğraştım doldu yalnız yazılımsal mı donanımsal mı bilmiyorum.Kablo yeni bu arada.Acaba şarj soket 1563088929 girişinde mi sorun var kürdanla temizleyip deneyelim bakalim
  10. S

Arkadaşlar özellikle mi 6 kullanıcılarına bir sorum olacak.Şarj olurken (şimşek) işareti çıkıyordu.Şuan kabloyu değiştirdim şarj oluyor ama (şimşek) işareti yok.Sizlerde o işaret şarj olurken çıkıyor mu? 1563036874 Yani anormal bir durum mu var bataryada ya da şarj cihazı,kablo ile ilgili...
  11. S

Aynı sorun bende de var.Son bir haftadır böyle.Sanirim kablo kırık şarj işareti var ama dolmuyor arkadaşın dediği gibi eksiliyor.Ama şarj kablosu ile biraz uğraşınca eski haline dönüyor.
  12. S

Beta eu romda var android pie için yüz tanima
  13. S

Mi 6 global rom için Android pie (9.0) en kısa zamanda güncellenir umarım bu güncelleme ile yüz tanıma,al camera,ar sticker ve bir sürü özellik gelecektir
  14. S

Yardım Mi6 Lap Top'ım ile data bağlantısı sorunu

Arkadaşım aynı sorun bende de var mi 6 yalnız birşey farkettim başka başka pclerde çalışıyor laptopumda çalışmıyor.Sorun laptopta ya usb girişinde ya da bir program yüklenmesi gerek.Sorun şu ki daha önce laptopumda herşey çalıyordu.Resim müzik vs atabiliyordum.Sonradan böyle oldu.Kablodan sandım...
  15. S

Yardım Botloader kilidi açık

Kutu kapalıydı.Dış kutu jelatinini ben açtım.Ancak telefonun ön ve arka jelatini yoktu.Kutudan kılıfta çıkmamıştı.Garantide sorun olmazsa problem değilde.Garantide problem çıkarsa problem.10 ay kaldı garantinin bitmesine.
Üst Alt