Sefakhvc kullanıcısının son içeriği

1. Sefakhvc

Yardım Amazfit Bip Türkçe Dil Desteği ve Müzik kontrolü

Merhaba hocam benim amazfitimr güncelleme yaptım yaparken kapandı bir daha açılmadı. Ne yapmam gerekiyor? Veya Ankara'da yapan tamirci vs. bilgisi olan varmıdır? Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Sefakhvc

Yardım Amazfit bip açılmıyor

Hocam benim saat hiç açılmıyor çözümü hala bulamadım Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Sefakhvc

Sonuç pert [emoji28][emoji28] Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Sefakhvc

Maalesef hocam öyle yatıyor köşede büyük ihtimalle çöp oldu Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Sefakhvc

Yardım Amazfit Bip Eşleştirilemedi Hatası

Garantisi yok hocam yurt dışı acaba nereye götürsem bakar? Ankara'da ikametgah ediyorum. Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Sefakhvc

Hocam sabaha kadar sarj da durdu taktigimda 50lerdeydi kapandı ve açılmıyor [emoji3] herhalde çöp oldu 400 papel Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Sefakhvc

Tamam hocam o zaman işleme şimdi uyuyup yarın devam edeceğim :) Selametle. Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Sefakhvc

Sorun surda şarja takıyorum şarj olmuyor
  9. Sefakhvc

Merhaba sorun bende de var hocam. Güncellemeyi saat yaptı kapandı ve açılmadı. Bilgisi olan lütfen yazsın. Selametle.
  10. Sefakhvc

Hocam az önce Nofify & fitnesi yükledim bağlandı aramalar SMS ler geliyordu uygulamayı kurcalarken 1.0.1.81 güncellemesi var yazdı bende yükledim :) saat gunceledi kendini ve kapandı açılmıyor [emoji1787] şansım hiç yaver gitmiyor. Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Sefakhvc

İyide iPhone komple sıfirladim herşey silindi şimdi tekrar mifiti yüklerse benim saatim gözükür mü? Selametle.
  12. Sefakhvc

Hocam iPhone satarken aceleye geldi bağlantıyı kesmeden iPhone'u sıfirladim öyle sattım. Redmi Note 6ya geçtim herşeyi denedim herşeyi sildim yükledim denedim bu turlu bağlanmıyor acayip sinirliyim :D
  13. Sefakhvc

Eslestirilemedi. Müşteri hizmetleri ile ileride geçin hatası veriyor. MI6 da kullaniyordum iPhone 6s plusta kullandım ama redmi Note 6 proya geçtim bu hatası alıyorum. Google playdan tools amazfit aldım 22 TL'ye yine duzdlmedi saygılar.
Üst Alt