sefaduman54 kullanıcısının son içeriği

1. sefaduman54

Satış Vodafone Faturalı tarifeler 2024 güncel

Herhangi bir mesaj düşmedi kutuma.
  2. sefaduman54

Satış Vodafone Faturalı tarifeler 2024 güncel

Bende tarife alabilir miyim ?
  3. sefaduman54

Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Doğrudur,şimdi farkettim. 1706257775 Vallahi cayır cayır çalışıyor hocam.Cihaz gerçekten efsane BL kilidini açınca birde Custom ROM işleri ile daha efsane olacak gibi.
  4. sefaduman54

Soru Xiaomi 12 nasıldır alınır mı .?

S22 kullanan birisi olarak söylemeden edemeyeceğim.Batarya konusunda 4/10 puan alır.Batarya konsunda aşırı sorunlu bir cihaz.Emsallerine göre tabiki...
  5. sefaduman54

O kadar yok hocam ya kaçak Poco F5 ile Samsung S21 FE 2.el arasında o akdar fark yok.Abartı olmuş biraz....
  6. sefaduman54

Servis Hizmeti HyperOS Alan Cihazlar için Bootloader Unlock Servisi..

Ne kadar mesela hocam,biraz sabırsızım da acaba değer mi :)
  7. sefaduman54

Servis Hizmeti HyperOS Alan Cihazlar için Bootloader Unlock Servisi..

Merhabalar Poco F3 cihazımın BL kilidi için sıra aldım ve 2 hafta verdiler.Bu süreyi beklemeden açabilmek mümkün müdür acaba ?
  8. sefaduman54

Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

Merhabalar Poco F3 cihazımın BL kilidi için sıra aldım ve 2 hafta verdiler.Bu süreyi beklemeden açabilmek mümkün müdür acaba ?
  9. sefaduman54

Kavak bir telefona o kadar para ver ek isyemiyorum,o paranij bir tık üstüne S21 FE alır keyfime bakarım mesela.
  10. sefaduman54

Sanırım bu paraya alınacak en güzel ve mantıklı cihaz bu hocam.Custom rom seçeneği bir hayli fazla ve bence 2-3 sene daha devame der festek custom rom kanadında.Bu paraya alınacak cihaz kalmadı nerdeyse 1705645402 Mesela ne kadar ?
  11. sefaduman54

İnceleme Redmi Note 13 Pro Özellikleri

Amoled ile OLED arassındaki farkı kısaca anlatır mısınız ?
  12. sefaduman54

Sohbet Herkes Hyperos konusunda neden bu kadar ümitsiz?

Hocam faazla birşey beklememek lazım sonuçta hemen hemen aynı şeyler hep... Açıkcası ben bu hafta 2 adet OneUI 6 kullanan cihaz dedenedim ve nasıl kaçtığımı anlatamam.MİUİ yanında İOS gibi kalıyor düşünün yani :) Bu arada cihazlar A34 ve A53 idi,gerçi S23 de bile aynı sorun varmış acayip sorunlu...
  13. sefaduman54

Arkadaşlar merhabalar; Yneilenmiş cihaz aolarak almayı düşünüyorum 8000₺ ye,sizce değer mi yoksa boşa mı gider param.Veyahut yerine ne önerir siniz ? Amacım HyperOS deneyimi yaşamak aslında o yüzden custom rom vs işlerine de gireceğim kayıtlı cihazlarda da İMEİ uçmaması lazım yani.
Üst Alt