• Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
--SEFA--
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• Selamun aleyküm kusura bakma buradan yazıyorum. Redmi note 4 almıştım ekran süresi sekiz saate yakın gidiyordu.son haftalık güncelleme yaptım yapmaz olaydım.bes saate düştü bu neden oluyor olabilir bilgin varsa yardımcı olabilir misin
    Bana mi 6 şarj soketi lazım orjinal olması gerekiyor ama daha önce 2 tane ayrı siteden sipariş verdim 2 sindede soket problemim vardı orjinal inde ama bu sefer karşıya giden ses çok kötü cızırtı yapıyor elinizde düzgün orjinal parça varsa alıcam fiyatı ne olur
    --SEFA--
    --SEFA--
    merhabalar. şuan elimde orj kalmadı maalesef
    Sefa bey merhaba, mi6 arka kapak için yardımcı olur musun? En kısa sürede nerden nasıl temin edip taktırabilirim. Teşekkürler... Mehmet ÇETİN 05359341035
    merabalar sefa bey mi 6 128 gb var 6 ay oldu kullanılı ama 3 ayda ''mobilveri kotanız tükendi'' uyarısı aldım format attım düzeldi fakat şimdi tekrara alıyorum uyarı ne yapmam lazım çözümedim bir türlü yardım edin...
    10.05.2018 sabah xiaomi mi 6 telefonum google durduruldu hatası vermeye başladı internetten bazı formlardan incelemeler yaptım ön bellek verilerini temizledim ama bir türlü olmadı bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba ?
    Sefa bey redmi note 4 750 tl olan 6 taksit maliyeti nedir. Kayıtları için ayrı ücret ödeyecek miyiz. KVK garantilisi ne kadar
    Mi 6 Seramik arka kapak var zannedersem onunla ilgili olarak sipariş vericem whatsapdan iletişime geçebilir misin teşekkürler 05316773773
    --SEFA--
    --SEFA--
    Seramik kapak yok maalesef
    hocam iyi akşamlar mi6 9.5 global rom yüklemek istedim fakat cihaz sürekli twrpde açılıyor ne yapabilirm
    Hocam merhaba benim elimde mi 5 vardı 5 ay önce ekranı kırılmıştı bir gün otobüste gidiyordum telefonu cebime koymadan önce telefonun şarjı 9 10 falandı koydum yaklaşık 15 dakika içinde telefonu tekrar cebimden çıkardım telefon kapanmış hiçbir tepki vermiyordu herhangi bir moda falan girmiyordu ses tuşlarıyla eve geldim şarja taktım telefon şarj almıyordu yani hiçbir tepki yok hocam özelden bana ulaşırmısınız
    Merhabalar,mi5 prime telefonum var. Ses kısma ve kilitleme tuşları çoğunlukla çalışmıyor, arada çalışıyor. Sanırım tuşlarda bir sıkıntı var. Tel numaranızı alabilir miyim
    Oneplus3 ekran degişmesi lazım acil cvp lütfen...sıfır beşyüz kırk altı ikiyüz yirmi dört onsekiz ondokuz...fuat Öztürk
    Hocam iyi günler telefonuma kod gelmediği için özel mesaj atamadım burdan yazıyorum inşallah görürsün benim one plus 5 64 gb da ihtiyacım var ama siyah gelir mi acaba hiç eline ?
    --SEFA--
    --SEFA--
    Merhabalar hocam
    Maalesef şuan için gelmeyecek
    Hocam siteye yeni uye oldugumdan mesaj atma secenegini bulamadim. Acaba bana ozel mesaj yoluyla ulasabilirmisiniz siparis icin
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!