Sefa YSn kullanıcısının son içeriği

1. S

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

S7 SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. S

Soru Mipad 2 remix os

Arkadaslar merhaba Mipad 2 16 gb aldim buna remix os kurmak istiyorum bildiginiz bir rehber varmi veya duzgun yukleme yapmam icin nereye bakmaliyim? Cevaplar icin tesekkurler. S7Edge[emoji48]
  3. S

İnceleme Mi Pad 2 Detaylı İnceleme (Performans-Batarya-Ses)

Abi sivastayim ben SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. S

Yanitinizi yeni gordum tus kombinasyonlariylada denedim ama acilmiyor. Cihaz windows modeli edl mod ile windowsun yaziliminimi atayim? Veya androide cevirmek istiyorum ama acilmadanda olmaz sanirim. SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. S

Alış BANGGOOD - ALIŞVERİŞ - TELEFON

[emoji106] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. S

Zaten kapali iken batarya komple bitik acma tusuna basinca yukaridaki kirmizi isik yanip sonuyor sarja takiyorum sarj oluyor biraz sarj olduktan sonra tableti power tusuna basili tutuyorum acmak icin sarj ekrani ve yukaridaki lamba gidiyor yani tablet olu gibi oluyor ne sarj oldugunu...
  7. S

Bende windows lu modeli var tablet kapandi daha acilmadi yabanci forumlarda yazan herseyi denedim acilmiyor Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. S

Satış Mi Band 2

170 lira cinde 119 lira cok kar koymusun hocam. Bilmeni istedim sadece SM-N920C cihazımdan gönderildi
  9. S

Satış Mi Band 2

Fiyati nedir? SM-N920C cihazımdan gönderildi
  10. S

Yardım Xiaomi Mi Pad 2 64gb Google PLay store sorun?

Hocam bendeki windows modeli nasil dual boot yaptiniz ? bende yapayim oyle bir hata vercekmi D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. S

Satış Xiaomi mipad 2 windows

Urun denemek icin en fazla 1 hafta kullanildi cizik ezik vb hicbisey yoktur. almak isteyen olursa özel mesaj yolu ile ulasabilirler. Fiyat 875 tl dir D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. S

Satış Sıfır Mi5 64 Gb siyah

Fiyat biraz pahali gibi geldi D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. S

Satış Sıfır Xiaomi Redmi Pro 64GB ALTIN 1000TL - MiBand-2 100TL

Ayrica o vatandas en fazla 1000 liraya aliyor cihazi aradaki 600 lirada asgari ucretin yarisi oluyor kalan 100 lirayi bana soyleme istersen.
  14. S

Haklisin kardesim sen matematik dersine girdinde ne oldu?
  15. S

1600 lira nedir adamlar 1250 liraya getiriyor kendini asmissin firsatci gibi bir hal var ortada dostum. Aradaki fark askari ucretin yarisi Sent from my iPhone using Tapatalk
Üst Alt