sedat5986 kullanıcısının son içeriği

1. S

Güncelleme Pocophone F1 – Global Stable ROM V10.3.5.0.PEJMIXM Güncellemesi Recovery - OTA - Fastboot İndirme Bağlantıları

hocam cevap için teşekküler. ben şuan 9.6.13 beta'ya güncelledim. bir iki hafta bu rom'u deneyeceğim. eğer şarj konusunda halen sıkıntı devam ederse 10.0.4.0'a downgrade yaparım ben de. fakat acaba local uptade ile olur mu?
  2. S

Güncelleme Pocophone F1 – Global Stable ROM V10.3.5.0.PEJMIXM Güncellemesi Recovery - OTA - Fastboot İndirme Bağlantıları

hocam hiç güncelleme yaptınız mı cihazı aldıktan sonra? 10.0.4.0 batarya performansı nasıl?
  3. S

mesela hocam çok özel olmayacaksa hangi uygulamalarda sıkıntı yaşadınız?
  4. S

hocam ne gibi sıkıntılar var miui 9da? miui 10'a göre? ve en önemlisi şarj durumu?
  5. S

Soru POCOPHONE F1 - DOWNGRADE

hocam nasıl yapıcaz bu işlemleri? ben daha bootloader kilidini açamadım :(
  6. S

Rom Pocophone F1 10.3.4.0 Stable Güncellemesi

telefonu nasıl 9.6'ya downgrade yapabiliriz?
  7. S

Soru POCOPHONE F1 - DOWNGRADE

Merhaba arkadaşlar. Telefonumu alalı yaklaşık bir ay oldu. İlk aldığımda Android 8.1 ve Miui 9.6 yüklüydü. Gelen güncellemeler ile Android 9 ve Miui 10.2.3.0 oldu. Fakat telefonun ilk halini arar oldum. Özellikle şarj konusunda ki zaten bu konuda forumda da okuduğum kadarıyla bir çok şikayet...
  8. S

ilk aldığımda android 8.1 ve miui 9.6 yüklüydü ve daha iyiydi. tekrar ilk aldığım haline döndürmeyi planlıyorum.
  9. S

Yardım Pocophone f1 pil sömürmesi

hocam ben telefonu ilk aldığımda android 8.1 ve yanlış hatırlamıyorsam miui 9.6 yüklüydü. Tekrar telefonu bu duruma nasıl getirebilirim acaba?
  10. S

hocam, sabah evden çıkarken 100 ise günü ancak çıkarıyor. nasıl çözebiliriz bu sorunu? miui 10'dan miui 9'a geçsek düzelme olur mu? telefonu ilk aldığımda miui 9 vardı ve pil kullanımı daha iyiydi
  11. S

hocam benim bataryayı da Goodle Play Hizmetleri sömürüyor. çözümünü bulamadım
  12. S

Konuyu hortlatmış oldum kusura bakmayın ama aynı sorun bende de var. MIUI 10.2.3.0 şuan ve şarj sorunu var telefonda. Sürümü MIUI 9'a çekersek Android 9 yüklü olmasından dolayı sıkıntı çıkar mı?
  13. S

Arkadaşlar selamlar. Ben de telefonu alalı birkaç hafta oldu. Güncellemeleri yaptım şuan telefon Android 9 ve sürüm olarak da MIUI 10.2.3.0 (PEJMIXM). Son zamanlarda şarj konusunda çok sıkıntı var. Özellikle oyun oynadığım zaman çatır çutur düşüyor şarj. Sizde de bu problem var mı? Bir de pil...
Üst Alt