Sedat.A kullanıcısının son içeriği

1. Sedat.A

Soru Soğuk havada ekran titremesi

Rica ederim hocam. Ben de çozümü bulana kadar baya stres olmuştum. Çünkü telefon bir kere açıldı mı bir daha dikiş tutmuyor ve şu ortamda yeni bir telefon almak pek mümkün görünmüyor umarım uzun yıllar bozulmaz bu telefonlar 😂
  2. Sedat.A

Uzun zaman korktum ben bu durumdan sadece kışın yaşadım ve en son çozümu buldum ve bir daha olmadı. Dün burası eksi 15 dereceydi bişey olmadı
  3. Sedat.A

Yardım Google hesap erişimi

Denemiştim malesef durum aynı
  4. Sedat.A

Ekranın bazen 3te1i bazen yarısı bariz bi şekilde titreyip soluklaşıyodu
  5. Sedat.A

Bende de aynı sorun vardı titreşimsiz ekran özelliğini kapatınca düzeldi
  6. Sedat.A

Yardım Google hesap erişimi

Merhaba arkadaşlar dün telefonumu sıfırladım ve yeniden kurdum. Google şifrem aklıma gelmedi. Fakat daha önce cep telefonuma bir kod gelirdi ve giriş yapardım fakat bu sefer giriş yapamıyorum. Kodu girdiğim halde beni mail üzerinden giriş yapmaya yönlendiriyor. Bu konu hakkında bilgisi olan var...
  7. Sedat.A

Yardım Ekran titreme sorunu

Sedat.A, Titreşim önlemeyi kapatınca düzeldi
  8. Sedat.A

Deneyip dönûş yapıcam 1640431288 Sorun çozüldü gibi görünüyor teşekkürler
  9. Sedat.A

Bende kararma olmuyor ama gölgelenme oluyor ama sadece soğukta oluyor. Normal sıcaklıklarda yok böyle bir sorun 1640287242 Normal sıcaklıkta bi sorun yok zaten. Hava soğudumu ekran fırıldak gibi
  10. Sedat.A

Arkadaşlar ekran soğuk havalarda böyle oluyor eve gelince düzeliyor bu sorunu yaşayan var mı ya da sebebini bilen.
  11. Sedat.A

Yardım Ağır çekim Sorunu

Sorunu çözdûm. Ama neden bilmiyorum Mx player ı kaldırınca çözüldü. Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.
  12. Sedat.A

Yardım Ağır çekim Sorunu

Merhaba arkadaşlar arastırdım fakat bir türlü sorunu çözemedim. Mi 8 cihazımda ağır çekim yapıyorum fakat normal video gibi çekiyor önceden bu sorun yoktu Miui 12.0.2 yüklü global sürüm. Acaba bir ayarı mı var şimdiden teşekkürler.
  13. Sedat.A

MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı Rom Miui v12.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Arkadaşlar şu en alttaki çizgiyi kaldiramıyoz mu uygulamalarda siyah bi bant gibi yer kaplıyo.
  14. Sedat.A

Soru Xiaomi Mi 8 kılıf sorunsalı

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/microcase-xiaomi-mi-8-frameless-serisi-sert-rubber-kilif-P376960397
  15. Sedat.A

Rom Mi 8 Global Kararlı v11.0.4.0 QEAMIXM İndirme Bağlantısı

Aynı sorunu bende yaşıyorum çok can sıkmaya başladı
Üst Alt