Securom kullanıcısının son içeriği

1. S

Haber Android 10 güncellemesi geri çekildi

Allahalla yetkililerin aciklamasida lazim boyle sunulup geri cekilmeleride garip ve abes her zaman bunu yapiyorlar
  2. S

Yardım Android sistemin şarjı çok harcaması

Peki hardreset daha mi kapsamli onu yapsak
  3. S

Selam wipe ile hardreset arasindaki farklar nelerdir yani wipe daha mi kapsamli benim telefonum orjinal turkiye garantili hani wipeyi yaparsak rom gider mi
  4. S

Evet bendede oyle icindeki dosyalarim ve uygulamalarim olmasa hemen hardreset atacagim duzelme olabilir diye cok sarz harciyor zamanla duzelir demek bana cok absurd geliyor o mumkun degil
  5. S

Yardım Ses sorunu

Telefonun guncellemelerini yapiyorsunuz degil mi belki guncellemeden sonra gelebilir
  6. S

Yardım Ses sorunu

Numarayi tusladiniz mi ve telefon ayarlarindan tum ozelliklerden dahili depolama secenegine 3 4 5 kere tiklayin hizlica karsiniza bir menu cilacak oradan telefon bilgileri1 e gelin ardindan orada bulunan tercih edilen ag turunu resimdeki gibi ayarlayin
  7. S

Yardım Ses sorunu

Tamam onaylaninca acilacaktir sonradan yorumumu duzenledim ustu kontrol edin
  8. S

Yardım Ses sorunu

Aynen bende turktelekom ve vodafone kullaniyorum fakat vodafone kendisi kendi kendine aktif olarak geliyordu hatirlamaya calisiyorum ayriyetten herhangibi islem yapmamistim vodafone volte kendi kendine acilmisti sanirim Bu arada sim karti ayarlari kismina ek olarak volte ayari gelmistir oraya...
  9. S

Yardım Ses sorunu

VOLTE yazıp 5555 mesaj gonderin
  10. S

Yardım Ses sorunu

Once hangi gsm operatorunu kullaniyorsunuz cunku bazi operatorlerde ayriyetten volteyi aktif etmek icin islem yapmak gerekiyor. Volteyi aktif etmek icinse *#*#86583#*#* numarasini arama kismina tuslayip basin
  11. S

Yardım Ses sorunu

Selamin aleykum volteyi aktif ettiniz mi acaba volte hd ses teknolojisidir
  12. S

Yardım Max CPU hızı

Hayir benim telefonum turkiye garantili bootloader kilidi kapali hicbir islem yapilmamis orjinal bende ayni degerleri aliyorum mi9t android 10 miui 11
  13. S

Yardım Max CPU hızı

O zaman mi 9tlerde cpu throttling var demek oluyor dogru mu ya sicaklik dersiniz yada sarzin yuzde 50 den az olmasindan dolayi dersiniz yani burada ureticinin kusuru var demektir dogru mu anliyorum tabi bu programin sorunsuz ve degeleri dogru verdigini varsayiyorsak
  14. S

Yardım Max CPU hızı

Aynen oyle cpu-z nin yanlisi o
  15. S

Yardım Max CPU hızı

Yo yanlisin var 6 tanesi 1.8 2 si 2.2 epeyden bakabilirsin 2 tanesi dual core 6 si hexa core diye geciyor hatta
Üst Alt