secret87 kullanıcısının son içeriği

1. secret87

Yardım Telefon önerisi

Note 12 ye göre 60fps mükemmel bence😁
  2. secret87

Yardım Telefon önerisi

Realme 11 pro inceledim baya beğendim benim için ekranda parmak izi de önemli. İşlemcisi oyunlar için uzun süre kullanım için sizce yeterli mi? 1700822234 İnceleyeceğim teşekkür ederim
  3. secret87

Yardım Telefon önerisi

14bin param var poco sanırım alabileceğim😔
  4. secret87

Yardım Telefon önerisi

Xiaomi 12 lite sizce nasıl?
  5. secret87

Yardım Telefon önerisi

A54 kalın ve kaba bence nedense ısınamadım Xiaomi den neden uzak durmalıyım?
  6. secret87

Yardım Telefon önerisi

Teşekkür ederim desteğiniz için bir şeyler yapıp telefona zarar vermem istemem pek bilmiyorum x5 pro da kontrol merkezi gri değil değil mi? Ben göremedim bulamadım
  7. secret87

Yardım Telefon önerisi

Şuan note 12 kullanıyorum işlemci ve kontol merkezinin gri olması hoşuma gitmiyor. Poco x5 ve x5 pro da aynı mı? Veya note 11 pro plus? Kullananlar bilgi verebilir mi ona göre alıcam.
  8. secret87

Yardım Xiaomi note 12 bildirim paneli rengi

Bildirim panel rengi gri herkesin böyle mi? Yeni güncelleme ile düzelir mi acaba?
  9. secret87

Yardım Xiaomi de derin uyku modu var mı?

Eski telefonum da uzun süre boştayken uyku moduna geçiyordu. Xiaomi note 12 kullanıyorum böyle bir şey var mı? Geceler yüzde 6 7 ssrj gidiyor bu normal mi?
  10. secret87

Soru Redmi Note 12 alınır mı?

Bende sorun var sanırım
  11. secret87

Pro su daha iyi evet 1 yıldan sonra üst model düşünüyorum şimdilik memnunum
  12. secret87

Haklısınız. Note 12 de pubg oynadınız mı? Nasıldı?
  13. secret87

İşte bunu pek yapmadım rom değişimi yani korkarım ben 😁
  14. secret87

Aslında herkesin bakış acısı tabi ben oppo reno 6 dan geçtim bu telefonu aldım özellik farkı var ama neden bilmiyorum ben memnunum oyunda oynuyorum yoğun kullanımım da var çoğu yerde olan sorunları görmedim pek
Üst Alt