Sdrs81 kullanıcısının son içeriği

1. S

Rehber [Android 11/10] OnePlus Modelleri için VoLTE - VoWifi Aktif etme Rootsuz

OnePlus Nord Cihazımda bu yöntem Türk Telekom operatöründe işe yaramadı maalesef. Yaparken herhangi bir hata vs. almadım fakat volte ve vowifi aktif olmadı cihazımda. (Yazılım sürümü 11.1.5.5.AC01AA)
  2. S

İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

Bende kapak kapanmamasından dolayı deji bataryadan vazgeçtim. Yarın bir sıkıntı çıkmazsa orijinal sıfır batarya taktıracağım. Telefonum 2 yıllık olduğu için batarya hızlı bitiyordu. Merak eden arkadaşlar olur diye unutmazsam orijinal bataryada pil süreleri hakkında bilgilendirme yaparım.
  3. S

Geri dönüşünüz için sağolun. Ekran süreniz bayağı iyi. Fakat bu açıklık olayı iyi değil benim için. Genelde kılıfsız kullanıyorum bu yüzden almaktan vazgeçtim deji batarya. Orjinal batarya alıp takacağım artık.
  4. S

Kapağı düzgün şekilde kapanıyor mu telefonun hocam, kapattınız mı acaba? Birde pil ne durumda acaba? Kaç saat ekran görüntüsü verdiğini ölçünüz mü?
  5. S

Yardım Mi 9t ses modu kendi kendine değişiyor

Arkadaşlar merhaba, Cihazım Mi 9t yurtiçi garantili cihaz ve üzerinde de resmi global rom kurulu. Sorunum şu ki birini aradığımda cihaz kendi kendine sessiz moddan sesli moda geçiyor, her defasında kendim tekrar sessize çeviriyorum. Sorun nedir acaba?
  6. S

MIUI 12 Mi 9T / K20 - Global Kararlı Rom V12.0.9.0.QFJMIXM İndirme Bağlantıları

Bu güncellemeyi burdan indirip kurdum. Yaklaşık 180 mb'lık bir güncelleme. Herhangi bir sorun veya yeni birşey göremedim. Önceki 12.0.8.0 sürümü ile pil ve performans aynı gibi.
  7. S

MIUI 12 Mi 9T / K20 - Global Kararlı Rom V12.0.8.0.QFJMIXM İndirme Bağlantıları

Gelen güncellemede ki değişiklikler nelerdir acaba?
  8. S

Soru Mi 9T Fastboot Yazılım yükleme ve Bootloader kilidi kapatma

Merhaba arkadaşlar, Cihazım Mi 9T yurt içi garantili cihaz, şuan rootlu ve xiaomi.eu 12.5 beta rom yüklü. Tekrar orijinal global romu kurmak istiyorum. Bu esnada da Netflix gibi uygulamaları da kullanmam için bootloader kilidi kapatmam lazım sanırım. Mi flash programında orijinal global romu...
  9. S

MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

Arkadaşlar merhaba,en son ki sürümü kurup herhangi bir hatayla karşılaşan var mı acaba bilgilendirebilir mi?Performans ve pil olarak bir değişim var mı önceki sürüme göre?
  10. S

MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

İlk mesajdaki magisk sürümü eski sanırım 21.4 numaralı sürüm çıktı en son diye biliyorum.Mumkunse onu ekleyebilir misiniz?
  11. S

Şuan romu tekrar kurmadan magiski kaldirsam sonra chrome yuklesem olur mu peki?
  12. S

Şuan bu romdayım fakat bir sorunum var.Play store dan chrome indiremiyorum,boyutu da 7.8 mb gibi ufak birşey gösteriyor ayrıca.chrome Apk yükledim ama doğrudan play store dan nasil indirebilirim öneriniz var mıdır?
  13. S

Soru Mi 9t bootloader kilidi açmadan hemen öncesi

Evet bana ait.Sadece emin olmak için sormuştum.Cevaplariniz için teşekkür ederim.
  14. S

Normalde telefonu ayarlardan sıfırlarken mi ve google hesaplarından çıkış yapmadan sifirlayinca açılışta hesap istiyor ya onun için sormuştum. Bootloader kilidini açtıktan sonrada ilk açılışta hesap sorar mı sizce?
  15. S

Evet bu konuyu incelemiştim fakat dediğim durumla alakalı bir bilgi bulamadım. Ne yapmamı önerirsiniz acaba?
Üst Alt